Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Faceci wolą opalone dziewczyny

Faceci wolą opalone dziewczyny a nie jakieś bledziochy

Polecane posty

Gość Faceci wolą opalone dziewczyny

Moim zdaniem opalenizna kręci facetów, lubią takie opalone ciałka niż blade. Ja wam powiem że mam z reguły ciemną karnację i w lato na słońcu błyskawicznie się opalam:) jednak w zimę nie jest to możliwe dlatego korzystam z solarium. Korzystam już od trzech lat w zimę z takiej usługi i jestem mega zadowolona. Zauważyłam że moim partnerom bardziej podoba się właśnie takie opalone ciało niż blade. Czuje się też zrelaksowaną i seksowna po takiej kuracji. Nie wiem faceci wypowiedzcie się na ten temat. Czy mam rację czy nie i wy dziewczyny czy także chodzićie na solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pare pytań.. To ilu tych partnerów czy fagasów masz? :D A kolejne to a czy Twoja skóra nie będzie za parę lat tak pomarszczona jak przyrodzenie prawików z kafe? A trzecie to, czy taka opalona czy spalona skwarka nie wygląda na taką co w polu robi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole raczej jasną karnację bez obrazy ale taka jak piszesz to z deka sztucznie wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci wolą opalone dziewczyny
opalam się w solarium zimą, bo sama bardzo lubię opalonych murzynów. Oni są zawsze świetnie opaleni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyni są najlepsi w sportach zimowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jacy faceci. Lyse dresy z karkami na pewno, ale z kolei oni nie wszytkim dziewczynom odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co założyłaś taki temat? każdemu podoba się co innego, zwłaszcza jeśli chodzi o odcień skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrał
najwyżej wezmą Cie za murzynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodens
wyślij mi swoje nagie zdjęcie jak jesteś opalona to powiem ci czy ładnie wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wypowiedzią wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię naturalną karnację. A tak najbardziej to wolę bladziuszki. Opalone na solarium kojarzą mi się raczej z tirówkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrał
haha popieram wypowiedź tą z tirówkami ! :D a takie to wyrastają jak grzyby po deszczu z reszta one pewnie też zagrzybione.. fuj! ty tez? raczej nie bo te promienie na solarium zabiją wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wręcz przeciwnie - kazdy ginekolog ci powie, ze na solarium bardzo latwo o grzybice... A kazdy dermatolog o uszkodzonym przez promienie kolagenie... Moze i teraz ladnie autorka wygląda, ale za parę lat będzie zmarszczki"prasować" botoksem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej żelazko na ryj i dłonie prostownicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
solary to k***y nie ma to jak blade jasne ciałko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście mam jasną, do tego bez jakichkolwiek niedoskonałości i dlatego się nawet nie pudruję tylko tusz i takie tam. I szczerze to nigdy nie miałam ochoty by to zmienić a na myśl mi nie przyszło by iść na solarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to popieram :-( jasne blade naturalne ciałko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawias31
Ja uwielbiam dziewczyny które nigdy nie byly w solarium a skore mają jasna, piekną naturalną skore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie podbudowaliście mnie. Dziękuję :) i miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×