Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haniulkiaea

Kanapa do salonu co o niej sadzicie

Polecane posty

Gość gość
Bardzo ładna i elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bardzo ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie ściągnąć pokrowce z tych jasnych elementów kanapy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniulkiaea
a tego to nie wiem :( bo dopiero w interenecie szukam inspiracji!! ta kanapa strasznie mi sie spodobala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie nie podoba, bo zbrzydly mi skorzane sofy. A ta chyba jest nawet ze skaji bo nie dotyczytalam. Biala skaja czy nawet skora to dla mnie tez odpada. Ale kazdy ma inny gust :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zła ,ale dla mnie warunkiem byłaby możliwość samodzielnego prania tych jasnych pokryć . Bo jak znam życie ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniulkiaea
kurcze a tak mi sie pododbala;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyglada na kanape, na ktorej wygodnie by sie siedzialo, a to przeciez najwazniejsze. Wyglada na twarda, poduszki za cienkie, no i poduszki za male bo ten skaj/skora wystaje poza nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, ze można dobrać sobie obicie, także mozliwe, że będziesz mogła wybrać coś niebrudzącego, ew zamówić obicie z zamkami. Zawsze też możesz doszyć sobie na te poduszki dodatkowe obicie. Np z zamszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych mądrości na kafe! Rób po swojemu!!! p.s Mnie też się baaarrrdzzooo podoba!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapa jeśli jest zbyt miękka wcale nie jest wygodna - wiem , bo taka mam :) mało tego , po pewnym czasie zaczyna bardziej przypominać kwocze gniazdo niż mebel na k torym można przyjemnie odpocząć . Zapytaj o możliwość wszycia zamka ,zeby móc samodzielnie to prać i wszysko bedizeok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chyba nie kupisz kanapy przez internet??? Tak, jak ktos wyzej napisal najwazniejsze jest czy bedzie wygodna, tak, ze to jeden z tych mebli, ktore trzeba wyprobowac przed zakupem. Jasne, ze za miekka kanapa nie jest idealna, ale za twarda tym bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym przez Internet nie kupiła, sama u siebie mam etap sofę też w agata meble kupowaną, także jak najbardziej polecam przejechać się do salonu meblowego i obejrzeć na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanapa wykonana na zamówienie to najlepsza opcja. Czymś takim zajmuje się firma http://akimo.pl/ Mieliśmy wpływ na formę, wymiary, rodzaj obicia, dzięki temu mamy kanapę idealnie taka jaką chcieliśmy mieć i jesteśmy z niej w 100% zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie fajnych mebli tapicerowanych do salonu to polecam wam zajrzeć na stronę firmy www.ramaro.pl, która jest producentem mebli tapicerowanych. Oferują świetne meble w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

DOstaliśmy na prezent ślubny od rodziców kanapę z Unii Meble. Jest bardzo wygodna i ładna, pasuje do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Kanapa bardzo fajna, w podobnym stylu sama kupiłam. Tylko ja postawiłam na sofę voss z kolekcji gala collezione. Wpasowała się idealnie do salonu. A co najważniejsze bardzo wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

ja swoja kupilam w unia meble i jest super 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria

Słuchaj, najlepiej to jak zamówisz z allmeblo i wybierzesz kolor jaki Ci odpowiada. Gama kolorystyczna jeeest mega szeroka, wiec bez problemu dobierzesz do okien i paneli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

A patrzyłaś w unia meble? tam zawsze znajdziesz cos spoko w spoko cenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 6.08.2019 o 12:49, Gość Klaudia napisał:

A patrzyłaś w unia meble? tam zawsze znajdziesz cos spoko w spoko cenie 😉

Kupiłam skórzaną sofę od nich. Myślę, że będzie ok, bo znajomi mają i sobie chwalą. Po dwóch latach wygląda tak samo jak pamiętam jak ją kupowali, boe niedawno u nich byłam. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×