Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnąć 7 kg w możliwe krótkim czasie przy normalnej budowie ciała

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Ważę 53/168, ale mam zbudowane nogi (i całe otłuszczone) boczki z tyłu i pulchną twarz. Jestem po prostu takiej budowy iż u mnie nawet lekkie przytycie wywołuje taki efekt. Chciałabym spróbować schudnąć tak do 46-47 kg. Daję sobie na to koło 2 miesięcy, ale jaką dietę utrzymywać, by osiągnąć cel? Nie jem pieczywa, słodycze też ostatnio odstawiłam. I jakie ćwiczenia? Proszę mnie nie wyzywać od anorektyków. Nie widzieliście mnie, to się nie wypowiadajcie. Mogę wrzucić jakies zdjęcie jak mi nie wierzycie (a wted pewnie mnie zjedziecie że ja kłamię bo mam 60 kg:P) Ja w 36 nie wchodzę, a 38 jest obcisłe w nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne bo ja mam wymiary 52/167 i mam tylko trochę tłuszczyku tam i ówdzie... :D Dla niektorych 47kg to rzeczywiście anoreksja, ale ja cię rozumiem bo sama chciałabym tyle ważyć... :D Zrzucenie tylu kg może ci zająć jakieś 3-4 miesiące, do lata powinnaś się wyrobić jeżeli będziesz się pilnować. ;) Ja stosuję restrykcyjną diete, dużo ćwiczę i piję ok. 5 szklanek wody dziennie, dzięki temu schudłam 3kg w ciągu miesiąca. :D Ćwicz Ewe Chodakowską, jak dla mnie ta babka jest najlepsza. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×