Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wygranie licytacji na allegro i rezygnacja

Polecane posty

Gość gość

witam parę dni temu wygrałam licytację na allegro, koszt 16zł czyli nie jakieś wielkie pieniądze, ale zauważyłam że rozmiar który wylicytowałam jest xxl a ja noszę s, napisałam do pana czy w takim wypadku mogę zrezygnować z kupna ale nic mi nie odpisuje, czy mogę zrezygnować z kupna i czy grozi mi jakas odpowiedzialność karna lub też czy może złożyć sprawę do sądu? i nie wiem czy jak ten pan w ogóle nie odpisuje mi na maile to czy mam mu wysłać jakies pismo że rezygnuję z kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, jaka karna? Daj spokój. Jako konsument zawsze masz prawo zrezygnować z zakupu, szczególnie jesli był dokonany przez internet. Masz chyba 10 dni. Spokojnie napisz temu panu, że rezygnujesz i tyle. Mogą jedynie obciążyć ciebie słońce kosztami aukcji, czyli to będzie jakieś 2-3 złote, ale pewnie i tego nie zrobią, jeśli to Twój pierwszy raz. Uszka do góry słoneczko, nie ma co się tak w życiu srać. jako konsument masz prawo zawsze się rozmyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj, sprawdziłem dokładnie, grozi Ci jednak odpowiedzialność karna. Jedyny ratunek, to byś przed sądem błagała o darowanie życia, wtedy być może dostaniesz tylko ćwiare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no aleś zabawny :D dziękuję za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×