Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chance_chanel

Słuchaliście listy przebojów programu III...

Polecane posty

Faktycznie...kojarzę teczki w kiosku..nie pamiętam jednak co tam pani nam odkładała..prócz Świata Młodych. W mojej szkole pan dyrektor miał fantastyczne pomysły. Np. od 1 maja dziewczyny musiały chodzić w spódnicach...określonej długości. Zostałam zawieszona za złamanie regulaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok 82.Pamietam pierwszą listę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Ela straciłas przyjaciela
Na przełaj to była super gazeta. Tam przeczytałam tekst piosenki Kolaborantów i tak mi sie spodobał, że chciałam ich posłuchać. Teraz to byłoby proste- wpisać w wyszukiwarkę i gotowe. Ale wtedy.... Nie wiem skąd ale mój kolega zdobył ich kasetę. Mam ją do dzisiaj. Puszczam mojej latorosli i mówię: zobacz niby tyle lat minęło a świat ma dalej takie same problemy. Kuba Wojewódzki robił wtedy teledyski, a nie pajacował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze wydanie było w moje urodziny. Ileś lat później...w wakacje..w liceum poszłam do pracy w przetwórni owocowej...kupiłam sobie radiomagnetofon..japoński..srebrny...z migającymi diodami...to był dopiero skok...dźwięk stereo...i można było nagrywać bez kabelka...pstryk jednym guziczkiem..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vangelis był na 1 miejscu w pierwszej liście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1959
Właśnie słucham :) i na pierwszym miejscu jest ..........................................................................................................................................................................................................................................Artur Rojek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×