Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilkaa22

powiekszanie pośladków

Polecane posty

Gość kamilkaa22

Dziewczyny czy ktoras moze mi pomoc odpowiedziec na pytanie dotyczace posladkow? Chce powiekszyc posladki i zastanawiam sie pomiedzy macrolane a aquafilling. Wlasnego tluszczu nie przeszczepie, bo jestem za chuda. Tylek mam plaski i jestem w 100% zdecydowana na zabieg z tym, ze wciaz waham sie co wybrac. Czy ktoras ma doswiadczenia w powiekszaniu posladkow tymi preparatami? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała bródka
Zdaje się, że Macrolane jest stopniowo wycofywanym preparatem, więc chyba lepiej Acquafilling. Na pewno wypełniacz, żadne implanty. Jeśli chodzi o metody naturalne, to moja bardzo chuda przyjaciółka wytrenowała płaskie pośladki i podrasowała je kremem włoskiej firmy nomen-omen Pupa. Miała naprawdę płaskod*pie, a teraz ma wciąż drobną, ale zgrabną, apetyczną pupkę. Tylko reżim treningowy to co najmniej dwa lata ćwiczeń po 8-10 godzin w tygodniu. To tak tylko, gdybyś jednak miała opory przed wypełnianiem, które jest przecież krótkotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zaciskac bardzo mocno posladki za kazdym razem kiedy ci sie przypomni(w sklepie na stojaco, w domu na stojaco i na siedzaco, w pracy, na lezaco w lozku itp.)no i jak nie przytyjesz to trudno zeby ci urosly z niczego bo pupa to oprocz miesni tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zacznij ćwiczyć, odpowiednie cwiczenia czynia cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa22
ze względow zdrowotnych nie moge cwiczyc, zwlaszcza na silowni - inaczj bym z niej nie wychodzila. z tego co wiem macrolane zostal wycofany do wypelniana piersi, ale jezeli chodzi o posladki chyba nie ma przeciwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby zaciskac miesnie pupy albo przybrac na wadze nie jest ptrzebna zgoda lekarza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musialabym byc idiotka, zeby utyc celowo tylko z powodu tylka, poza tym taka a nie inna mam przemiane materii, wiec moge sie obzerac ile wlezie i nic z tego, co do cwiczen - chyba musialabym cale swoje zycie byc na "scisnietej d***e" zeby urosla. jak masz pisac bzdury, to nie pisz w ogole, bo nie o takie "mądrości" mi tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02Anka
Radzę pójść do chirurga plastycznego i za kasę popytać, a nie się wymądrzać. Według mnie rady napisane na forum są cenne, tobie natomiast to nie opowiada ponieważ jesteś zbyt leniwa żeby ćwiczyć. Wpakuj sobie w pośladki tonę specyfików, a najlepiej implanty i nie pytaj nas o radę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wpie.... sobie w pupe silikon, tylko nie wiem co w leb sobie wlejesz, zeby zmadrzec.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa22
o2Anka - dziewczyno umiesz czytac ze zrozumieniem? bo widze, ze nie bardzo! nie chodzi o lenistwo w wykonywaniu cwiczen, tylko sa inne przyczyny, ale widocznie jestes za tępa zeby to ogarnać, a apropos rad - to na pewno ty nie jestes odpowiednia osoba do udzielania ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02Anka
do Kamilkaa22 Uważam, że nigdy nie powinno się dyskutować z głupcem, gdyż on i tak pokona cię swoim doświadczeniem. Bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łeb moze ot taki malutki procesorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyc, tyc, tyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tutaj sie z Tobą zgodzę jesli chodzi własnie o zabieg. Na pewno liczy się to zeby efekt był taki jakiego oczekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Mnie ćwiczenia pomogły. Pośladki się nieco podniosły ale że dość dużo schudlam to efekt był właściwie niezauważalny. Więc zdecydowałam się na powiększenie pośladków własnym tłuszczem u Pabiańczyka w Krakowie, ale traktowałam to jako dopełnienie mojej przemiany i ćwiczę dalej żeby osiągnąć jeszcze lepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
Dnia 20.02.2019 o 22:17, Gość Sylwia napisał:

Mnie ćwiczenia pomogły. Pośladki się nieco podniosły ale że dość dużo schudlam to efekt był właściwie niezauważalny. Więc zdecydowałam się na powiększenie pośladków własnym tłuszczem u Pabiańczyka w Krakowie, ale traktowałam to jako dopełnienie mojej przemiany i ćwiczę dalej żeby osiągnąć jeszcze lepszy efekt

Hej 😊 Zadowolona jesteś z efektu? Jak zachowuje się tłuszczyk wszczepiony w pupę jak ćwiczysz? Czy on się nie spalił? I czy po samym zbiegu po czasie rekonwalescencji zostało go jednak na tyle aby efekt był zauważalny?  Uwielbiam ćwiczyć ale obawiam się, że gdybym poddała się temu zabiegowi to z upływem lat straciłabym go i zabieg poszedłby na marne... Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz, bo pod koniec tego roku na 100% chciałabym poddać się operacji powiększenia pośladków ale nie wiem jeszcze jaką metodę wybrać... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Generalnie zabiegi z wykorzystaniem własnego tłuszczu nie są trwałe i dla utrzymania efektów konieczne jest ich powtarzanie. Ćwiczenia same w sobie nie spalają tłuszczu w określonych miejscach a rzeźbią mięśnie i to pozwala mieć lepszy efekt po zabiegu. Ja robiłam pośladki podobną metodą u dr Boligłowy i obecnie po roku planuję zabieg powtórzyć, chociaż większa pupa stała sie fajną motywacją do treningów i wyglądają one o niebo lepiej niż przed podjęciem jakiejkolwiek próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
6 godzin temu, Gość Ewelina napisał:

Generalnie zabiegi z wykorzystaniem własnego tłuszczu nie są trwałe i dla utrzymania efektów konieczne jest ich powtarzanie. Ćwiczenia same w sobie nie spalają tłuszczu w określonych miejscach a rzeźbią mięśnie i to pozwala mieć lepszy efekt po zabiegu. Ja robiłam pośladki podobną metodą u dr Boligłowy i obecnie po roku planuję zabieg powtórzyć, chociaż większa pupa stała sie fajną motywacją do treningów i wyglądają one o niebo lepiej niż przed podjęciem jakiejkolwiek próby

A jaką metodą robiłaś? Czyli po roku czasu musiałabym powtórzyć zabieg własnym tłuszczem? Wydaje mi się, że w moim przypadku opłaca się najprędzej zrobić implanty ze względu na cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×