Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jbjnxskj

Pomysł na lampę..???

Polecane posty

Gość gość
Zadowolony jestem z podejścia obsługi w firmie Bercal ( www.bercal.pl ). Kupowałem u nich oświetlenie wewnętrzne do domu, ale też zewnętrzne do ogródka w tamtym roku. Dobrze mi doradzili przy jednym i drugim, poza tym dobrali też cały osprzęt elektroinstalacyjny. Gość ze sklepu był nawet u mnie w domu i fajnie dobrał konkretne lampy tak żeby ten komfort świetlny faktycznie był na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kuchnie połączoną z salonem, jedyne rozwiązanie, które aktualnie przychodzi mi do głowy to oczka halogenowe np. http://swiatloistyl.pl/Oczko-halogenowe-lampa-sufitowa-Eglo-Loke-LED-1x3W-GU10-aluminium-chrom-91352-wysylka-w-24h , chciałabym żeby były takie same zarówno w kuchni jak i w salonie. Dobry pomysł czy szukać czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poszukujecie wyjątkowej lampy, która odmieni wygląd pomieszczenia to serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu na stronie mlamp.pl :) W swojej ofercie posiadamy różnorodne oświetlenie, które można dopasować do wielu wnętrz. Dodatkowo przyznajemy rabat zgodny z naszą tabelką, czyli im więcej zakupisz tym większy rabat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelkaa
warto też pomyślec o dobrej jakości oświetleniu, ja mam ledy active jeta i dzięki nim mam super oświetlenie w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na http://podsufitem.pl - jest w czym wybierać :) Ja zamawiałam u nich lampę na wysięgniku i kinkiety do łazienki. Jestem mega zadowolona z zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracell
ja już zupełnie zrezygnowałam z lamp w mieszkaniu, zrobiłam sobie natomiast sufit podwieszany z ledami active jeta, podoba mi się bardziej takie rozwiązanie niż jaka kolwiek lampa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2288
Dla mnie fajnym rozwiązaniem są tubki sufitowe. Osobiście mam je w kuchni i przedpokoju. Zakupiłam lampy IVO i jestem z nich bardzo zadowolona, kupiłam w Lumenpro www.lumenpro.pl Lampy są dostępne w kilku wariantach i każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Lampę możesz zamówic na studioswiatla.pl Widziałam że mają bardzo duży wybór oświetlenia i przystępne ceny. Sama myślę o zamówieniu tam lamp do salonu i sypialni. Właśnie wziełam się za zmiany w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2288
Jestem bardzo zadowolona z lamp IVO i mogę szczerze je polecić. Kupiłam lampy w kolorze białym i czarnym (wykończenie aluminium). Tuby są bardzo dobrze wykonane a ruchome oczko jest bardzo funkcjonalne w przedpokoju. Szybka realizacja zamówienia przez sklep Lumenpro. Po złożeniu zamówienia, już kolejnego dnia kurier przywiózł przesyłkę. Jestem bardzo zadowolona zarówno z produktu, jak i obsługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś designerskie lampy z mlamp.pl? Ja tam często zaglądam bo często wprowadzają nowości i robią fajne promocje, ostatnio upolowałam idealną lampę do salonu na promocji do -70% :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczjana
po pierwsze to wybór lampy, a po drugie dobór odpowiedniej jakości oświetlenia, ja mam wszędzie ledy active jety te o naturalnej barwie światła i efekt daje super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1
Ja ostatnio kupowałem lampy przeleciałem po marketach i nic ciekawego szukałem lampy wiszącej z kryształkami w obi jakaś chińszczyzna sama i trafiłem na www.goldsun-lampy.pl wszystko już wisi polecam na spokojnie wybrać luzik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ogromnie zadowolony z jakości, jaką oferuje activejet . Ich żarówki to bardzo wytrzymały produkt, który oświetla niemalże cały mój dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1
cześć wszystkim miałem ten sam problem z lampami...w marketach sama chińszczyzna ....kupiłem całą serię lamp romans ; http://www.goldsun-lampy.pl/pl/searchquery/romans/1/full/5?url=romans dwie lampy wiszące i dwa kinkiety - darmowa przesyłka razem tysiak z groszami polecam - mają bardzo ładne białe lampy , a takiego stylu shabby chic szukałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka1196
zajrzyj tutaj http://lampunie.pl/ maja spory wybór lamp. ja kupiłam ostatnio u nich lampę i jestem zadowolona. polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć na stronę http://elektryczny.com, tutaj wybór jeśli chodzi o lampy podłogowe zwłaszcza mają bardzo duży. Braliśmy z żoną jakiś czas temu taką dość wysoką lampę do salonu i jest okej. Porządny mocny metal, lampa się gdzieś pod ciężarem nie odgina jak na razie. Ciekawa stylistyka, fajnie nam współgra z dość klasycznym wystrojem salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesne jak i klasyczne lampy w fajnych cenach widziałam u nich www.aurorats.pl . Sama się przymierzam do kupna, namiar dała mi przyjaciółka która ma smykałkę do wynajdywania fajnych rzeczy. Dziele się linkiem w nadziei, że ktoś na tym też skorzysta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na https://behome.pl/pol_m_Lampy-624.html, tam jest duży wybór lamp :) Myślę, że na pewno znajdziesz coś w sam raz dla siebie, bo asortyment mają w kilku stylach utrzymany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinoszkowa
ja stawiam na active jety, mam ich ledy i kinkiety w mieszkaniu sprawdzają się naprawdę super w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze miałam fiola na punkcie wymyślnych lamp i znalazlam w OBI szklaną 3 d też activejeta, kupilam i stoi w honorowym miejscu w moim pokoju, niesamowity klimat w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lampy z www.strefaswiatla.pl, są zdecydowanie jednymi z najlepszych z jakimi miałam do czynienia. :) Łatwe w utrzymaniu, wdzięcznie się prezentują, pomieszczenia zyskały dzięki nim na charakterze, bo jak to się mówi – diabeł tkwi w szczegółach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×