Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrisha8707

Tycie w ciazy ..

Polecane posty

Gość Patrisha8707

Hej dziewczynki zaczne od tego mam 162 i przed ciaza warzylam 72 kg po diecie redukcyjnej i silowni i zaszlam w ciaze ;) i tu mam problem mieszkam w uk polozna nie powiedziala ile mam przytyc mniej wiecej sama wiem ze nie powinnam wiele jem zdrowo wcale nie wiecej do 3 miesiaca nic w 4 bylo3kg plus teraz mam 22 tydz i mam 7,5 kg na plus obawiam sie codziennie sie warze kontroluje jedzenie bo wiadomo nadwage mialam juz przed choc moja mama jak przylecialam do pl w 2 miesiacu ciazy powiedziala ze wygladam szczuplo i mam sie juz nie odchudzac bo jestem szczuplejsza niz kiedykolwiek znajomi to samo a jak jej wage podalam powiedziala ze widocznie mam kosci ciezkie haha no coz nie usprawiedliwiam wagi ale szcEze mowiac dobrze sie czulam z tymi72 kg ale teraz jestem juz zalamana tyje z dnia na dzien :( mialyscie tak juz sama niewiem przeciez odchudzac sie nieoge wiem to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby można przytyć ok 20% wagi wyjściowej (o ile ta waga była zdrowa). ja też staram się nie szaleć, na początku ważyłam 59 przy 168, ale jestem w 27 tc i 10+. trzymam zdrową dietę, staram się ruszać, ale jak młody chce czekoladę to sobie pozwolę zjeść troszkę. nie baw sie teraz w odchudzanie, na to przyjdzie czas. jeśli odżywiasz się zdrowo i ruszasz to juz więcej chyba zrobić nie możesz. otyłość ciąży nie sprzyja, ale juz lepsze to niz niedojadanie. jedne przybierają kilka kilo, inne trochę więcej, trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) ja jestem dopiero w 8 tyg ciazy, wiec na temat przybierania wagi w ciazy nie powiem Ci za wiele. Przed ciaza wazylam 54 kg, obecnie rowne 50, ale kazdy mi powtarza ze i tak bede "rosnac" i tak. Znalazlam w necie kalkulator wagi po ciazy (czy jakos tak) i tam jest wszystko wyliczone tygodniami, to moze sobie wejdz i zerknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydz 4: 72.9 kg (72.3 - 73.6 kg) tydz 8: 73.9 kg (72.5 - 75.2 kg) tydz 12: 74.9 kg (73.3 - 76.4 kg) tydz 16: 75.9 kg (74.6 - 77.2 kg) tydz 20: 77.1 kg (76.1 - 78.1 kg) tydz 24: 78.4 kg (77.8 - 79.1 kg) tydz 28: 79.8 kg (79.5 - 80.1 kg) tydz 32: 80.8 kg (80.7 - 80.9 kg) tydz 36: 81.9 kg (81.7 - 82 kg) tydz 40: 82.9 kg (82.5 - 83.3 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa przyblizone wartosci dla Twojego wzrostu i wagi wyjsciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrisha8707
No sprawdzalam i za duzo przytylam o 2 kg juz moj chlopak zabral mi baterie z wagi i wywalil wszysttkie obsesyjnie sie warze to straszne ze niemam nad tym kontroli ciesze sie ciaza ale tez obawiam jestem raczej z tych rozsadnych i doskonale zdaje sobie sprawe ze to zle ze tak przybieram czasem mam wyrzuty sumienia jak wkladam jedzenie do ust chetnie bym tego nie robila ale dziecko .. Kocham je ale ciaze uwarzam Za najgorsza rzecz na swiecie czuje to jak g**** na wlasnym Ciele brak kontroli jest straszny ,, jeszcze czytam te fora a tam kazda po 5do9 kg do samego porodu tyje a ja tyle juz cos okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam wsrod tych spaslakow nie beda zwracali uwagi na wage. Mieszkalam w uk 2 lata, mialam pewien problem zdrowotny, wazylam wtedy 55 kg przy wzroscie 156 i lekarz powiedzial, ze czasem nie mam chudnac. Ja nalepiej sie czuje maac 50 kg w porywach do 52. Dla lekarza jdnak bylam za chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachodzac w ciaze mialam 48 kg, przytylam 18 kg, ale moj lekarz mowil, ze to bardzo dobrze, ze nadrabiam braki, bo przed ciaza bylam za chuda. I fakt, po ciazy wazac 52 kg wygladalam o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrisha8707
Dokladnie niechce byc jedna z tych okropnych grubasow bmi27 przed ciaza wg tabeli nafwaga wg lekarza ok w normie no paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przedmowczynia, ze nie powinnas teraz myslec o odchudzaniu i wadze tylko o dziecku. To jest teraz najwazniejsze. A na diety,cwiczenia itp przyjdzie jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, ja przytylm 18 kg, dla mnie masakra, ale schudlam po porodzie. Moja mama z moim bratem przytyla 28 kg, a tez ma moze 158 cm wzrostu. Po porodze jakas tam szczupla nie byla, wazyla 60 kg, ale u niej akurat tej wagi nie bylo widac, bo rozlozla sie proporcjonalnie i wygladala swietnie. Teraz mama ma 50 lat i jest szczuplejsza niz kiedykolwiek, wazy 50 kg. tyle, ze kiedys nie bbylo takiego szalu na kult ciala, kobiety nie robily takiej tragedii z wagi w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja startowała z wagi 70,5 kg. Jestem w 16 tc, zwazylam się dzisiaj 71,3 czyli 0,8 kg do przodu. Ja też się pilnuje. Jem 5 posiłków dziennie ale małych. Unikam fast-foodów, słodyczy itp. Do picia woda n/gaz. i herbata zielona. W pierwszej ciąży przytylam 18 kg, teraz chciałabym max. 10. A co wyjdzie zobaczymy. Jestem dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, mam identyczny wzrost. Przed ciążą ważyłam 68kg. Szybko tyłam w ciąży - w 20tc ważyłam 75kg, a do szpitala jechałam z wagą 88-89kg. Zostało mi 10kg nadwagi i od niedawna walczę z tym ćwiczeniami i dietą (mimo że nadal karmię). Lekarz mi nie zwracał wprawdzie uwagi na szybki przyrost w ciąży, ale sama wiedziałam, że jakoś dużo i szybko tyję, ale naprawdę nie mogłam nad tym zapanować. Aha, ja mając 162cm i z wagą 72 czuję się już za duża. Moja "dobra" waga to 66-67kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gość z 13:06 Odchudzalam sie przed ciaza. Czytalam, ze w takiej sytuacji najszybciej mozna w ciazy przytyc, bo + to, co bylo sobie odmawiane. Ja nie wpier/dalałam, ale jadłam i białe pieczywo, i masło, a wczesniej przez wiele miesięcy wcale. A przede wszystkim czesto czulam głód. Teraz odchudzam się z dietetykiem i widzę, że w ciąży powinnam jesc czesciej, w odstepach, no i mniej tych produktow podnoszacych poziom cukru, bo wtedy znow czulam glod. A teraz mam menu od lekarza i jem duzo i smacznie, a glodu nie czuje przez 3h, a do tego powoli chudnę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc w ciąży nie jest możliwe nie przytycie ale powinno się nad tym panować mi rosnął brzuszek przytyłam jakieś 12kg a zaraz po porodzie spadło 10kg z dnia na dzień chudłam ze stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko poprostu unikaj slodyczy, slodkich napojow, cukrow, jedz duzo warzyw, duzo sie ruszaj,nic wiecej nie mozesz zrobic. spisuj sobie przez kilka dnia wszystko co jesz i pijesz, moze cos ci umyka, np. podjadasz batoniki, popijasz sokiem a to sa bezwartosciowe kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja tez jestem w UK, z poludniowego zachodu i tez jestem w ciazy ale 13 tyg, dokladnie nie wiem ile warzylam przed ale teraz chyba mam juz 2 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×