Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucie śnian odpada

co myślicie o umyciu grzyba na ścianie domestosem

Polecane posty

Gość gość
Pasta do zebow tez pomaga bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieski chlor z lidla sluchajcie to cudo tak jak i savo az mi kopara opadla gdy fugi w kiblu pryskalam za 10sekund bielutkie sciany,a sciana w kuchni mialam 20cm grzyba i nie mam nic!!!!!!!!1111 ocet jest zbyt delikatny. mam jedna butelke w piwnicy chloru chetnie bym ci dala, ale nie wiem gdzie mieszkasz. kosztuje 6zl. nie trzeba brudzic rak. bo to spray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucie śnian odpada
nie no z tym octem to rewelacja!! :D umyłam tak na oko ścierką troche wody troche octu i wycisnęłam ale super!!! zszedł ten nalot w mgnieniu oka :) i wytarłam chusteczkami i teraz przewietrzę do puki nie zmarznę :P a co do domestosu i rąk :D powiem wam kochane że moja mama pracuje w knajpie na kuchni i była ostatnio nowa młoda pracownica któa miała pokroić mięso a przed tym musiała zrobić dezynfekcję rak i polała ręce domestosem ! więc kochane uważajcie jak jecie w knajpach :D jak by tego nie widzieli to by ludzie zatrucia dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmyjesz to i plynem do naczyn. ja chlorem jak dam to znika na miesiac-dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o ten ocet,to ja potraktowalam sciane,w miejscu gdzie wytarlam octem grzyb nie pojawil sie jeszcze a minelo pol roku. Generalnie ocet jest dobry na wszystko, ja w domu nie uzywam niczego innego do sprzatania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym spróbowała własnie tak, jak wyżej, ale jesli nie zda to egzaminu to spróbuj skontaktować się z jakaś firmą która prowadzi osuszanie mieszkań, np tutaj http://destra.com.pl/osuszanie-pomieszczen.xhtml - grzyb to wina wilgoci i jej źródło musi zostać usunięte, aby się nie pojawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pojawiający się grzyb na ścianach? Skutecznym środkiem do jego usunięcia będzievPreparat Grzybobójczy VIDARON. To bardzo dobry i skuteczny wodny preparat do zwalczania grzybów pleśniowych i domowych. Nowoczesna formuła produktu sprawia, że preparat głęboko penetruje podłoże, zwalcza i uodparnia przed ponownym wystąpieniem grzybów. Przed użyciem zalecam zapoznanie się z kartą techniczną produktu, która zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat użycia wyrobu. Karta techniczna dostępna jest stronie www produktu. Zapraszam po więcej informacji na temat tego produktu: vidaron.pl/produkty/preparat-grzybobójczy Pozdrawiam, Andrzej Opolski Online Ekspert marki VIDARON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ten sposób się nie zwalczy w pełni grzyba, lepiej skontaktować się z profesjonalistami http://spec-bud.com.pl/ to firma budowlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no prędzej niż domestos to poelce Ci ekipę z http://ozongenerator.pl/ - oni usuwają grzyby ze sciany za pomoca ozonowania. Domestosem bym nie probówała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzywdę można tylko sobie lub komuś zrobić, gdy używa się środków chemicznych inaczej, niż zaleca to producent… Ja na grzyb i pleśń kupiłam INWEXOL SILVER 200/50P w www.bsco2.pl i nie ma ani śladu już po problemie od dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nija

Przy dziecku w domu grzyb to zabójstwo ale niektóre środki też są toksyczne ja używam tylko ASG firmy Spranda bo jest wypełni naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spryskaj woda utlenioną, zabija zarodniki. Potem umyj domestosem i wysusz farelką jeśli masz. Wyjdzie z powrotem ale wytrzyma dłużej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×