Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adelili

Pieniądze które wróciły?

Polecane posty

Co za niesamowita sytuacja! ostatnio kupowałam w H&M arkadi bluzkę i kilka bransoletek. Wyszło około 130 i zapłaciłam używając takiej 20 naderwanej w rogu. Trochę się bałam że mi nie przyjmą ale nie było problemu. W ten weekend w pawilonach kupowałam piwo i dostałam resztę w 20 z naderwanym tym samym i tak samo rogiem. Pomyślałam Przypadek? niesądzę;):) Do końca wieczoru zastanawiałam się jaka dziweczyna, a moze chłopak? przenieśli ten banknot ze sklepu do baru?? I wiecie co jest najlepsze? że są stronki na których można śledzić swoje pieniądze?! #koniec internetu;) poniżej jedyna polska jaką znalazłam http://www.track-the-money.com LOL teraz będę wpisywała wszystkie jakie będę miała i zobaczę co będzie. Może spotkam ksiecia z bajki;) Miałyście tak kiedyś???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszna historia, ale takich 20 naderwanych to mogło być sporo, tym bardziej że kupowałaś piwo. Ciekawe które;) a strona też ciekawa, wpiszę jak będę miała gotówkę, bo zazwyczaj tylko karta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba drugie więc jeszcze mogłam ją rozpoznać:D ja też zazwyczaj kartą ale dostałam ostatnio wypłatę w gotówce:) Już nie długo pewnie w ogóle nie będzie gotówki, więc się trochę pobawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×