Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Olej z Rokitnika

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś używał ten olej w leczeniu żylaków o***tu?jeśli tak to z jakim efektem leczniczym.Będę wdzięczna za wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam, pełen sukces. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to nie tajemnica to proszę napisz mi jak długo go stosowałaś by wrocic do zdrowia.Ja mam dosc zaawansowane .Byłam u chirurga,obejrzał one wtedy sie nawet juz wchłonęly,powiedział ze jest prawie ok,dał Proktis M-czopki a ten drań wyszedł znowu po dwóc dniach.Stary temat ale jestem juz tym zmęczona. Pozdrawiam i dziękuję zę się odezwałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej z rokitnika nie jest lekarstwem tylko posiada wiele witamin i minerałów enzymów kture organizm potrzebuje do budowy organizmu a jedzac smieciowe jedzenie i to jeszcze gotowane zabijamy witaminy i enzymy kture sa potrzebne dla organizmu wystarczy ze przezucisz sie na surowe jedzenie to wyzdrowiejesz z wszystkich chorób wykład ewy dambrowskiej na yutube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywiam się zdrowo,nawet bardzo zdrowo i nie jem śmieciowych potraw. Te chorobę posiadamy w rodzinie dziedzicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzyj wykłady ewy Dąbrowskiej to zobaczysz ze co uważałaś za zdrowe sa to jednak śmieci polecam jeszcze dietę alleluja też na YouTube a tak do wiadomości nie ma chorób genetycznych jest film choroby na sprzedasz Jak ktoś powiedział -- koncerny farmaceutyczne dbają o to, byśmy umierali długo i szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pani obejrzy filmy to pani zrozumie bóg stworzył pokarmy a szatan stworzył kucharza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej,bzdury,ja tez mam takie problemy i nie uwazam sie za osobe ktora nie dba o siebie.Sa choroby dziedziczne udokumentowane medycznie. Od jutra zaczynam jesc chwasty ,moze sie uda a moj szatan kucharz idzie na bezrobotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i dodam ze olej z rokitnika jest lekiem roslinnym .Od dawien dawna medycyna wschodnia go używa i chorzy chwalą sobie jego uzdrowiencze działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a narazie proponuje czopki propolisowe sok z rokitnika terz jest zdrowy jak zauwazy pani to otwierając każdy poradnik czy ksiazke o ziołach to pisze ze marchew to i to leczy buraczka co innego lecza każde warzywo i owoce cos leczy a dla czego chorujemy bo przeważnie warzywa się gotuje lub za mało się je aha rokitnik zawiera omega 3 tak samo jak len i ryby tylko trzeba wiedziec ze on pod wpływem swiatła rozkłada sie tak samo jest z miodem trzeba chowac przed słoncem bo traci swoje własciwosci antybiotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wykład nazywa sie dr Ewa Dąbrowska Żyć zdrowiej, odżywiając się lepiej i mądrzej Radawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.02.14 [zgłoś do usunięcia] Te wypociny mogą czytać tylko nawiedzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prosiłam o wiadomości osoby ktore piły ten olej ,a nie inf.w temacie dobrego odzywiania.Za t o dziękuję,wiem co znaczy dobra i zdrowa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gość z 17.02.14 Pijam olej z rokitnika od kilku lat na problemy z przewodem pokarmowym. Do leczenia hemoroidów stosowałam oczywiście doo******czo i trwało to jakieś 2, 3 tygodnie. Potem powtarzałam kurację w czasie okresu(korzystając z zabezpieczenia bielizny podpaską;) )przez jakieś pół roku, strasznie bałam się nawrotu ale luz, u mnie to była jenorazowa sprawa. Poszukaj w necie jak Rosjanie wykorzystują oblepichę do leczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam posiadam olejek z rokitnika jest rewelacyjny prosto z ukriany jagon100@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×