Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatabeata99

Soki oleofarm, pije ktoś?

Polecane posty

Gość beatabeata99

Witam, pije ktoś soki z firmy oleofarm? Gdzie i w jakiej cenie je kupujecie? Jakie lubicie? Rozrabiacie z wodą czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję z oleofarmu, sok z żurawiny, ma pozytywny wpływ na drogi moczowe, szczególnie przy zapaleniu pęcherza. Kupuję na oleofarm24.pl. Kiedyś z teh firmy, piłam też sok z aronii i sok z rabarbaru. Rozrabiam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetwroc
Dobre są, pije sok z granatu z tej firmy, gdzie można je najtaniej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabea99
Mi się wydaje, że najtaniej jest na oleofarm24.pl, na stronie producenta zawsze cena jest najlepsza. Ja właśnie nie rozrabiam, wydaje mi się, że wypicie chociaż małej ilości nierozrobionego soku, to bomba witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można tez zamawiac na portalu dbam o zdrowie. Wtedy odbiera się sok w aptece wybranej przez siebie, która oczywiście bierze udział w programie doz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona gdzie można zamawiać doz kropka pl ( nie mam jak napisać adresu bo mi ciągle wiadomość jako spam traktuje) Teraz na doz mają chyba promocje na te soki. Do tego nie trzeba płacić za przesyłkę, bo samemu się odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZKA200
Ja też kupowałam na oleofarm24.pl. Pyszne mają te soki, mniam, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo oni zatrudniają do reklamy? wypad żałosny spamerze i tak nikt nie łyknie tej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, można też je kupić w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabea99
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, widzę, że nie ma sensu zakładać żadnego tematu, w którym podaje się nazwę marki, bo od razu ktoś zarzuca reklamę... Następnym razem będę pytać, gdzie kupujecie sok "xxx", chociaż nie wiem czy powinnam się przejmować jednym złośliwym komentarzem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatabea99, wyluzuj. To tylko internet, tutaj można pisać wszystko, a na forach niestety często pojawiają się reklamy, więc wiele osób jak widzi nazwę marki reaguje właśnie w ten sposób. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam sobie z oleofarmu sok z owoców noni, podobno ma duże znaczenie, jeżeli chodzi o ochronę organizmu przed nowotworami itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda. Sok z noni jest bardzo zdrowy, wspiera leczenie nowotworów, ale i cukrzycy czy artretyzmu :) Warto o nim poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitominka

ja kupuje gotowe soki sportfoodsoki.pl - mają bardzo dobry skład i smakują doskonale. lubię je kupować bo są zdrowe i sycące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×