Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7koliberek7

test negatywny i brak okresu

Polecane posty

Gość 7koliberek7

zrobilam test w dniu w ktorym powinien pojawic sie okres i wyszedl negatywny i za 2 dni sytuacja powtorzyla sie a okresu nadal nie mam. Caly czas jestem zmeczona i spiaca, jajniki kluja mnie raz jeden raz drugi i odczuwam bol w krzyzu...czy kttoras z Was miala podobne objawy i czy skonczylo sie ciaza czy okresem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak samo robilam test w dniu okresu po poludniu negatywny, w sr powtarzam to bedzie 5 dni po terminie jajniki kłuja moze @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
mnie przed @ zawsze bolal nisko brzuch ale jajniki nie kłuły....zobaczymy jak bedzie, pojutrze zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1224
ja tez czekam na termin zeby zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56gosc
jak zrobie test w dniu spodziewanej @ to test bedzie wiaryygodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy bedzie wiarygodny bo mi ciazy nie wykazal, a okresu dalej nie ma 5 dzień po terminie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
nie wytrzymalam i dzisiaj zrobilam test i znow negatywny...jutro pewnie zrobie kolejny bo @ nadal sie nie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taką sytuację i okazało się że dostałam @. Spóźnił się o tydzień. Nigdy wcześniej nie miałam nieregularnych okresów ale wychodzi na to że każdemu może to się zdarzyć. Też zrobiłam chyba z 5 testów ale @ w końcu przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
ja juz stracilam nadzieje mimo ze @ nadal nie ma ale znow test negatywny;/ sama nie wiem juz co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wmawiajcie sobie. mi pozytywny test wyszedl 5 dni przed terminem @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koliberek to idź zrobić betę i będziesz miała pewność na 100 %. Ale test w dniu spodziewanej @ powinien wyjść więc chyba przedłużył Ci się cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze gdy mi się spóźniał okres po tygodniu,to się nie przejmowałam.. dwa razy zdarzyło się,że nie miałam okresu po 60dni.. gdy robiłam testy wychodziły negatywne.. to się nie przejmowałam.. Ale za trzecim razem,gdy okres spóźnił mi się 53dni,okazało się,że mam w sobie córeczkę,która w maju przyjdzie na świat :) jeżeli często tak miałaś,że okres ci się potrafił spóźnić,to nie masz czym się przejmować... jest dużo rzeczy które wpływają na spóźnienie się okresu... często nawet nie wiemy,że gdy przzeżywamy duży stres okres się może spóźnić i to o wiele.. dobrze dziewczyny piszą albo idź na bhcg albo po prostu do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w życiu zdarzyło mi się że nie dostałam okresu- testy w odstępach 3 dniowych- negatywne. W końcu okres wywołałam duphastonem. Cykl trwał ponad 50 dni, czyli jakieś 3 tyg opóźnienie. Brak stresu, chorób, ewentualna ciąża też nie napawała mnie lękiem..o tak o organizm zrobił mi psikusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile najdłużej czekałyście na @ po duphastonie? Biorę ten lek od kilku miesięcy, bo po ciąży strasznie rozregulował mi się cykl. Zawsze po ostatniej tabletce, gdzieś po trzech, czterech dniach @ była, a teraz czekam 11 dni i nic.. Przez kilka ostatnich dni bardzo bolał mnie brzuch i piersi, a dwa dni temu po prostu przeszło i cisza do teraz :/ Test robiłam w piątek po południu i negatyw.. Robić kolejny, umawiać się do gina, czy jeszcze poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
ja w sierpniu poronilam i do grudnia bylam na yasminie a od stycznia luteina i inofolic i ani okresu ani testu pozytywnego a jajniki kluja mnie inaczej niz na owulacje lub okres i do tego ten bol w krzyzu taki jak mialam w sierpniu przed poronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy to można mieć różne. To wcale nie musi być ciąża. Albo idź na betę albo rób codziennie testy ale może się okazać za parę dni że dostałaś okres. Co moim zadaniem jest bardziej prawdopodobne. Możesz wypisać nawet 10 objawów ale na odległość nikt Ci nie powie czy jesteś w ciąży. Powtarzam beta i jeszcze raz beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
dalej brak okresu tylko na chwile doslownie pojawil sie brazowy ciagnacy sluz i nie wiem sama co o tym wszystkim myslec a mozliwosc zrobienia bety bede miala dopiero w przyszlym tyg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koliberek i jak tam u Ciebie rozwinęła się sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
w sobote pojawila sie @ i jak sie okazalo znow wczesne poronienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriska27
Witam. Chciałabym podzielić się swoim obawami i nadziejami z Wami. Niestety nie mam z kim na ten temat porozmawiać. Ostatnią miesiączka miałam 3 września. Mój cykl trwa 31 dni. Nie staramy się jeszcze z narzeczonym o dziecko ale jak się trafi to będziemy się cieszyć. Po 20 września trochę poszalelismy i w sumie do tej pory jakoś się nie ograniczamy. W każdym razie okres powinnam dostać 3 października ale nadal się u mnie nie pojawił. Zrobiłam 2 testy płytowe- wynik negatywny. Dodam że w ogóle nie czuje się aby mi szedł okres( zawsze czułam go minimum tydzień przed). 8 października wieczorem zaczął mnie kuc jamnik/macica i to tak bardzo boleśnie ale po jakiejś godzinie przeszło. Wczoraj 10 października poszłam zrobić sobie test beta ale wynik wyszedł też negatywnie. Ogólnie dodam jeszcze że 2 dni przed planowaną miesiączka zlapalo mnie przeziębienie. Jednak zazwyczaj jak byłam chora to okres jak mi się spóźnił to 1-2 dni lub przyszedł wcześniej. Teraz moje pytanie. Czy któraś z Was miała taką sytuację? Czy jest możliwe że owulacja mi się przesunęła i dopiero na dniach zagniezdzil mi się jajeczko, a tym samym testy wyszły negatywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bylam kilka dni przeziebi ona. Brałem leki i juz jest ok. Ale okresu nadal nie ma. Cykle 28-29 dni regularne . @ powinna być wczoraj i nadal cisza. Jeden test rano jeden w południe oba negatywne. Boję się iść na betę żeby się nie rozczarowac i czekam czy przyjdzie @ czy może w końcu nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w moim przypadku przynajmniej nie powinno to przeziębienie aż tak wpłynąć na przesunięcie daty @. Już dziś umówiłam się do ginekologa na wizytę w przyszłym tygodniu. Jeśli nie przyjdzie to może lekarz mi coś powie lub da na wywołanie @. Trochę się martwię że brak @ może mieć inną przyczynę i się lekko boję. W nadchodzący weekend zrobię jeszcze jeden test, ale na razie będę się starać nie myśleć zbytnio o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez staram się nie myśleć ale jak mnie czasem poboli brzuch to mysle ze jednak ciąża. Bo chciałabym bardzo a też nie mialam ani opóźnień ani problemów do tej pory. Wierzę że jednak test mógł mnie oszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pójdę na betę w poniedziałek jeśli w weekend nic nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriska27
Jutro rano zamierzam zrobić test jeśli @ nie przyjdzie, więc podzielę się z Wami wynikiem. Tak naprawdę po tym teście beta coraz mniej czuje zebym była w Ciąży. Chociaż małe ziarenko nadzieji jeszcze czasami się oddzywa. Niestety tyle już przeczytałam z Internetu różnych informacji, że zwyczajnie czuje się głoszą niż byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze nie martw się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriska27
Dziś tak jak mówiłam zrobiłam test. Tak jak przypuszczałam wyszedł negatywnie:( pozostaje mi tylko czekać na @. W przyszłym tygodniu idę do ginekologa więc też dowiem się w czym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile już jesteś bez okresu? Ja nadal nie mam @ jutro idę na betę. Mam nadzieję że będzie dzidziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×