Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wyglada u was leczenie nieplodnosci i czy wam sie wkoncu udalo

Polecane posty

Gość gość

stram sie o dziecko i jest mi bardzo smutno lapie dola. moze ktos mnie pocieszy ze skoro mam juz jedno dziecko to i drugie bedzie... moze wasze historie pomoga mi natawic sie pozytywnnie. jak przebiegalo wasze steierdzenie nieplodnosci? po jakim czasie staran udaliscie sie do lekarza. jakie wykonalyscoe badania jakie leczenie jaka diagnoza i po jakim czasie zaszlyscie w ciaze?:,) po jakich lekach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o poerwsze staralam sie trzy lata bez lekow. teraz o drugie juz rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier/dole to znowu ty założyłaś temat! ileż można? weź się zajmij czymś pożytecznym albo chociaż zaciągnij faceta do łóżka, to szybciej w ta ciażę zajdziesz, niz non stop gnijąc na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z pierwsza ciaza mialas problem? Czemu staralas sie 3 lata? Przyczyna po twojej str czy meza? Cykle bzowylacyjne czy wszystko ok? Badalas poziom hormonow? Maz baal nasienie? Ja tez mam 1 dziecko , robilismy je kilka miesiecy, troche tak stalismy sie i nie staralismy i w koncu wpadlismy na wakacjach. Traz od ponad 2 lat, prawie 3 lata staramy sie o drugie. Tez nic nie wychodzilo a jak wyszlo to zaraz sie okazalo ze wysapilo samoistne poronienie i od amtej pory juz w ciaze nie zaszlam. Porobilam wszytske badania jak to kobieta i jst ok az ktos poradzil zeby maz zrobil badanie nasienia i ńiestety okazalo sie ze tu jest problem. Do ej pory w ciaze nie zaszlam proponowali nam in vitro etc nie interesuje o ani meza ani mnie bedzie jak ma byc wszystko w rekach Boga. A poki co ciessymy sie soba, dzieckiem i naszym zyciem takim jakie jest. Wierze, ze jesscze powiekszymy rodzine.trzymam kciuki i glowa do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba wazne zeby znalezc inny cel . Wiem latwo mowic ale troche tak wlasnie jest, ze starania o druga czy pierwsza ciaze zycia ci nie powinny przesonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij męża na badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia0
badania hormonów u kobiet jak i badanie nasienia u mężczyzny to podstawa po roku nieudanych staran. Ja staram sie prawie 2 lata, moj***adania kiepskie, meża jeszcze nie wiem, czekamy na wynik, mam miec laparoskopie ze wzgledu na pco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Klinikę Galena. Zdecydowałam się tam leczyć niepłodność ze względu na ilość badań jakie wykonują i dostępność bardzo zaawansowanego sprzętu medycznego. Dzięki temu wszystkie wyniki otrzymywane są bardzo szybko i nie trzeba długo czekać na kolejne wizyty. Klinika znajduje się w Bielsko-Białej, ale moim zdaniem przy wyborze dobrych lekarzy nie warto kierować się odległością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się starałam 2 lata o dziecko. Bezpłodność zdiagnozowali błyskawicznie. Teraz zostało mi tylko in vitro a i tak na nie szanse nie są duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×