Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam zjebany humor

Polecane posty

Gość gość

chyba będę miała okres, wpracy dziś była syzyfowa praca, miała,m nowe zadanie i myślałam, że będzie ok, ale okazało się mniej satysfakcjonujące niż sadziłam mam kolegę obok siebie, co nosi szczoteczkę do zebów, bo w domu nie myje, wkłada mi łeb w moje stanowisko i sapie męskimi wyziewami, zabiera mi myszkę od komputera i ciągle puka w ramię długopisem 'ej, ej' potem zostaje po pracy jeszcze kwadrans, choć nikt mu nie każe, nigdy nie bierze przerw i płaczem na mnie wymógl, by sobie ja moja obiadówke przełożyła o godzinę, a na koniec poszedł do domu o 17.15 i po 18tej jeszcze do nas pisał jak soboe radzimy, bo my zostalismy na zmianie do 19tej k****, jak ja nienawidze takich ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi nikt nie kazał, to bym dłużej nie została nigdy i bym na bank nie pisała kończe swoje, wracam do chaty i tam mam swoje sprawy do załatwiania potem tacy ludzie mają żony, dzieci i na całą rodzinę w******** bo forma jest wazniejsza od treści nie pogadasz o muzyce, o kwiatkach, o zwierzakach, o gotowaniu, o czymkolwiek bo koleś sam agresywnie mnie przekonywał, ż emożna ładne mieszkanie za 600zł znaleźć, k****, zalezy kto co za ładne uznaje, już sobie wyobrażam w jakim on syfie zyje;-/ zero potrzeb, zżera tą wyplatę? bo ja np. płacę 1300 za mieszkanie i jestem szczęśliwa. I tam mam to tzw wszytsko, czyli czystosć, estetyke, piekarnik, płyte indukcyjną, nic na gaz, normalne mieszkanoe, w którym czuje się jak w domu, a nie jak wieczny student i kloszard. k******.jaki mentalnie jałowy koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie chcecie o tym rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocieszcie mnie, bo źle mi dziś jak cholera;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nas to c***j obchodzi k****a rozumiesz zje6ana szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwalifikujesz na oddział zamknięty, przyj***łbym ci haloperidol z midazolamem to może byś się ogarnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie przyjaciol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elo też mam dzisiaj zly humor, okres sie zbliza :) czujesz sie jak w domu na wynajetym? Ok. ale Ja wolalabym jak twoj kolega placic za wynajem i zyc w srednich warunkach niz 1300 i miec luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co was obchodzą jej pieniądze. niech sobie płaci ile chce."koledze" z pracy sugeruję jakiś wymowny prezent, jak nowa tubka super odświeżającej pasty do zębów (mnie by to upokorzyło oczywiście myję je w dom) która da mu do myślenia. co do godzenia się na nadgodziny to już twój problem..asertywności nikt się za ciebie nie nauczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za wsparcie, hehe, to nie byly nadgosziny szczerze mowiąc... nie wiem czemu budzi to taki szok, że ktoś chce życ ladnie, nie wiem o co wam chodzi, serio, ja jestem szczesliwa, bo chce czuć się jak w domu, piec ciasto, ladne panele na podlodze i normalna wanienkę to nie jest luksus, tylko warunki NORLAMNE, ale widze, że pojmowanie normalnych warunków jest róznę dziwię wam się, że w 21 wieku za norme uznajecie grzejnik na gaz, brudne plytki do gotowania i obrzydliwe wykladziny w śmierdzących kamienicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×