Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabella79

MDM kto bierze udział

Polecane posty

Gość Izabella79

Witam, czy któraś z forumowiczek planuje kupić mieszkanie w MDM? Ja bardzo chcę, tylko zastanawiam się czy to się opłaca. Mieszkam w Gdańsku, nie chce się stąd wyprowadzać, ale chyba ciężko będzie ze znalezieniem odpowiedniego cenowo mieszkania. Macie doświadczenia w tym zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupuje z mdm w baninie i myślę że to nie najgorszy kredyt ale szału nie ma. Z tego co się orientowałam to w Gdańsku też można się załapać na tą dotacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetamarciniak
ja upatrzyłam sobie mieszkanie na os, dolina potęgowska - cenowo atrakcyjne, jeśli będzie można w ramach MDMu kupić to biorę od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
No, akurat w przypadku Gdańska to tych fajnych inwestycji objętych MdM-em jest całkiem sporo - jest Słoneczna Morena, bardzo dobrze też położony Albatross Towers, jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torbacz
Warto korzystać, może nie jest to tak wspaniała opcja jakby się mogło wydawac na podstawie wielkiego szumu wokół niej ale zawsze to coś. A jesli nie będziemy korzystać to kupe kasy przepadnie ;/ -> http://www.dominnowacji.pl/mieszkania-z-programu-mdm-kupuja-single-i-bezdzietni/ Myślę, że to czy się opłaca zależy od miasta, okolicy, wymagań poszczególnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem mieszkanie z rynku wtórnego poprzez http://www.krupa.pl/ - nie ma co w ogóle kupować tych sztucznie drogich mieszkań z mdm, które są w dodatku wątpliwej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×