Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto mi pomoze by jakos schudnac

Polecane posty

Gość gość

Bardzo prosze czy jest ktos komu sie udalo schudnac bez katuszy i cwiczen albo co gorsze głodówek? Pozbyc uporczywego brzucha i celulitisu :( jestem leniwa i nie mam motywacji nawet patrzac na siebie w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktos jakas rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez ćwiczeń i racjonalnej diety chcesz dziewczyno schudnąć? Przykro mi, ale bez wyrzeczeń i ciężkiej pracy nic nie osiągniesz... Ewentualnie jeżel jesteś bardzo zdesperowana i leniwa możesz kupić coś na odchudzanie, ale spektakularnych efektów to ja bym się nie spodziewała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lenia trzeba bedzie jakos pokonać. A zna ktos fajne i przyjemne cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aktualnie ćwiczę marsz 3 mile z Leslie Sansone, ale póki co po tygodniu ćwiczeń (i diety) mam -600gr, jutro się zważę ostatecznie jako pełny tydzień. Marsz jest całkiem ok, owszem jestem cała zgrzana i spocona, ale czuję się z tym dobrze ;) spróbuj, może ci podpasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Dorotafit, a kto powiedzial, ze bez racjonalnej diety? Autorka wyraznie napisala przeciez ze nie chce cwiczen, katuszy ani glodowek, a ty tu z racjonalna dieta, czyzbys tak nazywala glodowki? Autorko - najbardziej ci sie wlasnie oplaca cwiczyc, w najgorszym wypadku chociaz na jakies dlugie spacery chodz. A co do diety mozna ci doradzic dopiero, jak powiesz, co jesz i jaki tryb zycia masz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam radę: trzeba się ogarnąć... Wszystkie ćwiczenia są przyjemne jesli chce sie je wykonywać, jeżeli nie chce Ci się ruszać to 2 przysiady bedą koszmarem. Zrozum że NIKT CI NIE POMOŻE. NIKT! Sama MOŻESZ TO ZROBIĆ jesli tylko zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×