Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta stulejkarza

Stulejka a cierpienia kobiety

Polecane posty

Gość kobieta stulejkarza

Czy mężczyzna, który cierpi na stulejkę nie rozumie, że jego partnerkę obrzydza seks ze stulejkarzem i sprawia jedynie ból ??? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta stulejkarza
Czy tylko ja nie odczuwam przyjemności (a jedynie ból) podczas stosunku z mężczyzną cierpiącym na stulejkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta stulejkarza
Jest wspaniałym mężczyzną a zarazem moim przyjacielem. \Oddany, kochający. Jednakże nasze życie erotyczne to jedna wielka porażka... Cierpi na stulejkę, choć sam twierdzi, że to mój wymysł... Stosunek sprawia mi ból, więc unikam seksu jak ognia. Seks zaczął mnie obrzydzać... Nie może normalnie skończyć, kończy przy użyciu ręki... To żałosny widok :( Nie mam serca, ażeby mu powiedzieć, że nie jest mi dobrze... Że mnie odpycha... Bo jest dobrym, kochanym człowiekiem... Łudzę się nadzieją, że może zabieg obrzezania zmieniłby coś :( Jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkllla
nie znam się na tym, ale czy tego nie można zoperować? No i co ma stulejka do bólu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma stulejka wspólnego z twoim bólem bo nie kumam ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można ściągnąć napletka przed erekcją? Najlepsze doznania kobiecie daje żołądź, więc napletek musi być zsunięty. Opiszcie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do urologa go i po zabiegu !!! I to szybko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta stulejkarza
Tak, nie można odsłonić "główki". Skrywa ją fałd skóry... Ja nie odczuwam żadnej przyjemności płynącej z seksu... :( ŻADNEJ !!! Wręcz przeciwnie :( Myślę, że fakt, iż ta żołądź nie jest odsłonięta, wpływa na to, że nie odczuwam satysfakcji... Czy tak jest? Czy zabieg obrzezania wpłynąłby na jakość naszego życia seksualnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg trwa około 40 minut i jest wykonywany pod znieczuleniem miejscowym. Namów koniecznie męża na ten zabieg po korzyści sa naprawdę duże. Tydzień delikatnych cierpień a później uciecha na resztę życia. Powiedz mężowi, żeby wspomniał lekarzowi, że chce częściowe obrzezanie a nie całkowite bo za kilka lat będzie mu ciężko skończyć sprawę :) Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta stulejkarza
Czy istnieje cień szansy, że po takim zabiegu będę czerpać z seksu frajdę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta stulejkarza
Wydaje mi się, że problem tkwi w tej nieodsłoniętej, delikatnej żołędzi. Gdy ta żołądź (główka) ociera się o ścianki pochwy, kobieta czerpie największą przyjemność, prawda? Teraz zasłania ją fałd grubej skóry męża i przyznaję, że czuję tylko dyskomfort :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on nie widzi problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniak
to bzykaj się z facetem bez stulejki, a ten niech będzie Ci przyjacielem. Inny do tańca, a inny do różańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde zmus go do zabiegu ;gdyz naparwde ty i ons ie meczycie,a moze byc fajnie,:-) pogadaj z nim; pwoiedz albo robi zabieg ;albo odchodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żołądź daje najlepsze doznania. Jest to taka mięciutka "gąbeczka" na końcu "patyka" (prącia). Dopasowuje się idealnie do rozmiaru pochwy i stymuluje ją w całym obwodzie, a odpowiednie ruchy stymulują ją na całej długości. Bez żołędzi, to wygląda tak jakbyś sobie wpychała patyk do pochwy i nigdy nie będziesz miała orgazmu pochwowego. Dlatego też uważam, że sztuczne penisy nie dają odpowiedniego efektu, bo są twarde, chociaż mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj chlopak mial to samo, ale namowilam go na leczenie i udalo sie dzieki www.urolog-gorecki.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dwóch zdań trzeba się udać do urloga, to najlepsze wyjście. Chociażby mogę wam polecić mojego, który jest bardzo kompetentnym lekarzem: http://www.gabineturologicznylodz.com.pl/ i dokładnie zna się na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest coś co bez problem można wyleczyć. Moim zdaniem warto wybrać się do seksuologa http://seksuologia.org/ na rozmowę jesli ma się z tym jakieś opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×