Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Praca dodatkowa

Poszukuje pracy dodatkowej

Polecane posty

Gość Praca dodatkowa

która można wykonywać w domu, chciałabym pomóc mojej Mamie która ma zaległość na czynszu 2000. Mam pracę ale niestety nie mogę iść do drugiej normalnej, może ma ktoś jakieś sprawdzone namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avon, Oriflame - jeśli masz znajome, np. w pracy i osoby, którym mogłabyś sprzedawać te produkty, można w ten sposób dorobić. Kilka moich koleżanek było w Avonie i nie żałuje. Oprócz tego na textbookers com możesz pisać teksty, jeśli masz do tego zacięcie.Korepetycji udzielać możesz, opiekować się dziećmi na godziny (np. popołudniami czy wieczorem, żeby rodzice mogli odpocząć...). Inne sposoby domowe nie przychodzą mi do głowy. Jak będziesz szukała to wystrzegaj się wszystkich ofert, gdzie zanim nawiążą z Tobą współpracę, chcą wyciągnąć pieniądze! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wemaster
A co potrafisz? Znasz może język niemiecki - żeby np. tłumaczyć teksty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki :co potrafisz robic i ile masz czasu na prace dodatkową lub czego moglabys i chcialabys sie nauczyc.Masz jakis pomysl czy nic ?Jesli chodzi o prace dodatkowa to w zadne klikanie w reklamy i ankiety sie nie baw bo z tego pieniedzy nie ma a tylko zmarnujesz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×