Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co myslec o tej dziewczynie Nue ma wstydu czy jak

Polecane posty

Gość gość

Na imprezie (domowja w wynajetym domu) toaleta nie miala zamkow i drzwi byly rozwalone. Wlasnie wychodzilem z toalety gdy jakas dziewczyna poprosila mnie zebym jej potrzymal drzwi, bo musi skorzystac z toalety. Wszedlem z nia do sridka a ona w ogole nie skrepowana sie wysikala przy mnie. Tak lekko opuscila spodnie, nie byla pijana ani nic i sie wysikala. Umysla rece i mi pidziekowala. Czy uwazacue, ze to bylo okej. Wedlug mnie dziewczyny powinny byc bardziej kulturalne. Dzuewczyna byla bardzo ladna, ubrana arakcyjnie ale nie wulgarnie, to samo z wygladem -naturalna, szczupla. Moglbym sie nia nawet zainteresoeac ale cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet. puknij sie w czolo i przestan prowokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wlasnie nie jest prowokacja. Tez nie myslalem ze dziewczyna ktira nie wyglada na puerwszy rzut oka na szmate moze sie tak bez wstydu zachowac. A moze ti normalne w tych czasach. Chyba sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie trzymałes z drugiej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam nie wiem czemu trzymalen od srodka. Bylem w szoku ze ona tak bez skrepiwania sie wysikala. Nie pokazala mi swoich miejsc,intymnych ale kurcze ze i tak ja to nie skrepowalo. Ciekawe czy nen rodzicr wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i prowo ale sam nie raz widziałem jak dziewczyny leją gdzie popadnie i bez krepacji dupsko wywali i leje jak krowa,piżdzicha nie powyciera,wciąga majty i tak chodzi syfiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepskie prowo, jeśli już, to poprosiłaby, żebyś stał na korytarzu i nikogo do kibla nie wpuszczał. W środku barykadowałeś drzwi, które otwierają się na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To u dziewczyn jest w większości przypadków normalne. Na imprezie dziewczyny idą we2. Może potraktowała Cie jak właśnie taka kumpele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×