Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PeterChłop

Sklepy jubilerskie, skąd te różnice w cenach pierścionków

Polecane posty

Gość gość
Może zobacz też innycyh wykonawców ?? na www.gdziewesele.pl masz dział z biżuterią, też mają super obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auroria,...no niestety polecić nie mogę. Jakość pierścionkòw dyskusyjna. Wieczysta gwaracja a nowa firma z kapitałem 5 tys zł. założona dopiero co przez dwóch 28 letnich gości. Warto też czytać regulaminy, ...czy po ich lekturze warunki zakupu nadal są tak atrakcyjne....? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZachwyconaNarzeczona
Ja ponad 2 mc temu dostałam pierścionek ACLARI Diamonds i jestem na maksa oczarowana. Zwłaszcza, że jestem dość nieuważna i złej jakośc****erścionek już dawno poległby w starciu ze mną, a ten jest nieustannie jednakowo piękny. Z relacji narzeczonego wynika, że obsługa bez zarzutu i super doradztwo. Także brać, panowie, brać! :D polecam jako zachwycona narzeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałem pierścionek z Auroria i robiłem wcześniej bardzo duży research na temat różnych sklepów. Z tego co widziałem w internecie i rozmawiałem z infolinią firmy to założyciele i pracownicy Auroria wcześniej pracowali w innych firmach jubilerskich. Myślę, że przede wszystkim liczy się doświadczenie ludzi na rynku, którzy reprezentują firmę. Ceny są tutaj bardzo dobra, a jakość na pewno nie gorsza niż w innych firmach. Ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Auroria to jedna wielka ściema. firma niby z wielkim doświadczeniem a działa od roku. Sami właściciele z resztą to 29 latkowie :D bez salonu jubilerskiego. Omijać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auroria Diamonds
Drogi Gościu, jako Auroria chcemy się odnieść do Twojego komentarza. To już drugi Twój komentarz w tym wątku, który ocenia rzetelność naszego działania oraz jakość produktów. Ciekawe, że pomimo, iż nigdy nie byłeś naszym Klientem masz tyle samozaparcia aby poświęcać swój czas na pisanie tego typu rzeczy. Co więcej, przedstawiasz jedynie opinię, która jest niepoparta żadnymi merytorycznymi argumentami. Jednak postaramy się odnieść do tego co napisałeś: 1) Nasza firma działa od 2016 roku. Wcześniej działała jako spółka cywilna, od 2017 roku działa jako spółka zoo. 2) Właściciele firmy działają na rynku jubilerskim od 2011 roku i mają na nim bardzo duże doświadczenie. Z kolei złotnicy, którzy wykonują naszą biżuterię pracują w zawodzie od ponad 20 lat. Myślę, że tak wielkie doświadczenie mówi o wysokiej jakości jaką reprezentują nasze produkty. 3) Jest wiele firm, nie tylko z branży jubilerskiej, które skupiają się na handlu internetowym i robią to bardzo dobrze bez salonów stacjonarnych. Naszym celem jest oferować jak najlepszą biżuterię w jak najlepszych cenach i dzięki przyjętej przez nas formule działania jesteśmy w stanie to zapewnić. Dodatkowo wszyscy nasi Klienci mają 100 dni na zwrot bez podania przyczyny. Zwrot jest darmowy i pokrywamy wszystkie koszty wysyłek. Zatem jest to zakup w pełni bezpieczny dla Klienta, który ma bardzo dużo czasu na zapoznanie się z produktem. 4) Co najważniejsze, o tym, że firma jest rzetelna i profesjonalnie świadczy swoje usługi przemawiają komentarze Klientów, które znajdują się tutaj > https://www.opineo.pl/opinie/auroria-pl Wiemy, że Klienci potrafią podejmować racjonalne decyzje i czują, że takie komentarze jak Twój służą tylko obrażaniu innych i nie niosą za sobą żadnej merytorycznej wartości. Zatem, Tobie życzymy miłego dnia, a my działamy dalej nad wdrażaniem kolejnych udogodnień przy zakupach dla naszych Klientów :) Pozdrawiamy Auroria Diamonds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc199888
Firma ACLARI, AIMOR czy AURORIA to jeden wielki szit. Na sile probuja sztuczna szeptanka sciagac do siebie ****** do tego Sami pisza sobie opinie. NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe od kiedy to że firma się promuje sprawia, że jest "szitem" liczą się chyba produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam Aclari. Chwalą się, że pierścionki są wykonywane ręcznie i w to nie wątpie. Widać gołym okiem krzywizny i nierówności, w dodatku za pierwszym razem przysłali mojemu narzeczonemu zły rozmiar pierścionka. Ometkowali i wydali certyfikat, taki jak był zamawiany, natomiast sam pierścionek okazał się prawie dwa rozmiary mniejszy. Więc certyfikat to tylko papierek...Trochę nie ukrywam popsuło to aurę zaręczyn, zamiast cieszyć się pierścionkiem na palcu podczas wyjazdu musiałam nosić go w torebce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia
Dnia 7.03.2017 o 17:38, ADnreew napisał:

ja kupilem moj pierscien w Aclari diamonds, i bylem w szoku ich profesjonalnym podejsciem do klienta. i faktycznie ceny maja zniewalajace w porównaniu do "apartów". nie dość ze wybór jest ogromny to jeszcze dają Ci odczuc ze to ta piekna chwila nadchodzi swoim doradztwem i szacunkiem :)

I jak po 2 latach użytkowania pierścionka z aclari? Bo stoję przed wyborem i kupnem u nich. 

Daj znać na na maila jeśli to nie problem. wisnia224@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia
5 godzin temu, Gość Wiśnia napisał:

I jak po 2 latach użytkowania pierścionka z aclari? Bo stoję przed wyborem i kupnem u nich. 

Daj znać na na maila jeśli to nie problem. wisnia-

224@o2.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik

Ludzie, dajecie się robić w trąbę z tymi pierścionkami w aparatch, krukach, yesach... To są najsłabszej jakości brylanty, odrzuty ze szlifów większych kamieni. Te skpey oprawiają je w złoto i sprzedają jako pełnowartościowe kamienie (mówię szczególnie o tych małych - np.  0,2 ct). Przede wszystkim mają słabe parametry (przejrzystość, barwa, szlif). Faktyczna wartość pierścionka za ok 1200 zł to jakieś 350 - 450 zł. Nie więcej. Warto poszukać w lombardach, mozna trafić na okazje, kamienie naturalne (nie syntetyki jak w sieciówkach) połączone z diamentami. W tej samej cenie, co niewspółmiernie mniejszy i lichej jakości pierścionek w sieciówce. Zanim kupicie , poczytajcie cokolwiek na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca

Wejdz sobie na ankabizuteria.pl - jesli nie chcesz przeplacic za pierscionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona

Niestety, prawdą jest, że sieciówki dorzucają sobie marżę i to niemała. Muszą zarobić na pracowników i reklamy. Ponadto większość wyrobów jest najniższej próby o czym ludzie przekonują się dopiero podczas użytkowania. Mój narzeczony przymierzał się do Aparta, jednak na szczęście kupił pierścionek w dużo niższej cenie a w 14 karatowym złocie. Noszę go już rok i nawet nie wymaga polerowania. Porównuję go z zawieszką z Aparta, którą dostałam na urodziny. Niestety nie nadaje się do noszenia, ponieważ złoto ściemniało niczym tombak. Pierścionek noszę na co dzień i jestem zachwycona. Myślę, że najlepiej kupować w małych sklepach jubilerskich. Mój mąż kupował w Rzeszowie w salonie Nobleer. Dostał także certyfikat i zniżkę na zakup obrączek. Pamiętajcie, zwracajcie uwagę nie tylko na kamienie, ale też na jakość złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja dostałam od męża pierścionek robiony na zamówienie, bo w sklepach zwykle robią ze złota 15k, a on chciał z 18k. Do tego 1.5 karatowy diament, vs1, kolor h, i dookoła całego pierścionka mniejsze diamenty. Kosztował w sumie połowę ceny podobnego pierścionka w kruku, aparcie czy yes, ale.moj ma do.tego.wyzsze parametry złota i kamieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×