Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak długo może stać zrobione mleko mm bo zrobiłam butelkę mała nie wypila i czy

Polecane posty

Gość gość
U mnie mala tez pije Nutramigen i nie ma zadnego problemu, a co do resztek trzymam sie tego co jest napisane na opakowaniu. Nie mam zamiaru ryzykowac dla paru ml mleka. Pare razy bedzie ok a jeden raz moze sie cos stac i co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo. Pod warunkiem ze woda do przygotowania bedzie miala temperature 70 stopni i pojemnik wysterylizowany. Nie przechowujcie mleka w tej butelce z ktorej dziecko pilo bo jest tam juz slina dziecka. Lejcie tyle ile spodziewacie sie ze dziecko wypije. Ja tak przechowuje do 24 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde tyle roboty by wsypac kilka miarek do butelki i potrzasnac :o Na noc mozna wczesniej odmierzyc mleko i w zasadzie wystarczy jednym ruchem wsypac. Mysle ze lepiej by zjadlo zimne niz nieswieze. Chociaz wode w czajniku elektrycznym wystarczy na 10 sekund wlaczyc. Moje mleko moze stac 2 h , nigdy nie zdarzylo mi sie podac starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje mleko może stać maks godzinę i wolę wylać niż dać dziecku jakieś zepsute mleko. W nocy używam podgrzewacza i mleko zrobić to 5 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można podawać dziecku stare mleko?!Idiotki, układ pokarmowy uszkodzicie, konsekwencje beda za parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde mleko mm nadaje się do wyłania natychmiast po przygotowaniu. Nie podaje się dzieciom gotowego syfu w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie niech umrze z glodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:44 nie każda chce karmić piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×