Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

agencja reklamowa zapraszam do współpracy

Polecane posty

Gość gość

Oferta usługowa: Witam zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty . Konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji . Zaufało nam już wiele firm takich jak min.: „Jadar Radom”, Pekao S.A. Cersanit, Galeria Mokotów, CH Reduta. Twoja firma niech będzie następna. Nie czekaj, aż inni Cię wyprzedzą. Chcesz wybijać się spośród innych napisz do Nas. Odpowiadamy na bieżąco na maile. W naszej kadrze posiadamy wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy będą z Tobą od początku Twojego projektu do samego wykończenia. Świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu szeroko pojętej reklamy wizualnej. Reklamy podświetlane, również wielkogabarytowe, kasetony, litery przestrzenne, neony, tablice przydrożne, tablice naścienne, systemy komunikacji wizualnej, grafika na środkach transportu, wydruki wielko formatowe. Nasze możliwości techniczne, lokalowe, kadra doświadczonych pracowników pozwalają podjąć się realizacji każdego projektu. Zapraszamy na naszą stronę www.promocja.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencja reklamowa i taka brzydka strona? Wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szewc bez butów chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne teksty reklamowe robi CopyMint z Ożarowa.To mała firemka, ale ciągle ktoś do nich się zgłasza. Robili dla mnie teksty na stronę firmy budowlanej. Nie ufam dużym agencjom reklamowym, zdzierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam do czynienia z bardzo dobrą agencją reklamową z Lublina http://www.arfa.pl/ świetnie doradzają, bardzo fajne przygotowują materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.05.31 Miałem okazję współpracować z tą firmą Arfa i zawsze byłem zadowolony z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też każdemu początkującemu przedsiębiorcy polecam współprace z ta agencją reklamową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×