Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy maz moze odebrac mi prawa do opieki nad corka?

Polecane posty

Gość gość

Rozwod z mojej winy, bo zdradzilam. Teraz on chce mnie za to ukarac. Juz nie raz mnie straszyl, ze ukara mnie za to, ze zniszczy, ze znajda sie swiadkowie, ktorzy widzieli jak sie nad mala znecam, bije, zle zajmuje. Dodatkowo to samo juz rozgaduja jego rodzice, z ktorymi przez rok mieszkalismy. Nie wiem co robic. Corce W ZYCIU nie zrobilam krzywdy!!! nie mam jak sie bronic, nie mam pieniedzy na adwokata, stanac za mna moga tylko moi rodzice. A on przekupi pare osob i bedzie mial "dowody"... juz przekupil... Czy ktos byl w podobnej sytuacji? Czy sad moze uwierzyc jemu? Dodam, ze corka od urodzenia w zasadzie zajmuje sie sama, maz tylko ogladal tv, ale wszyscy twierdza ze bylo odwrotnie. To ze mna jest zwiazana emocjonalnie, to ze zdradzilam to nie znaczy ze jestem zla matka, a odebranie jej mamy to bedzie dla niej najgorsza krzywda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Zdrada małżeńska jest również krzywdą dla dziecka.Zdradzający nie zastanawiał się nad konsekwencjami zdrady dla dziecka. W tym czy może być nadal autorytetem dla dziecka.Dziecko trzeba wychowywać w uczciwości. Sąd zapewne będzie brał pod uwagę ( powinien brać ) fakt , czy Ty dajesz gwarancję wychowania dziecka w uczciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpliwiony to obłudny gnoju jak facet zdradza to twoim zdaniem też baba winna.A gdzie konsekwencje zdradzajacego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne ma szanse, bo ględzenie postronnych świadków to za mało. Skoro się ponoć znęcałaś - to dlaczego niby nikogo nie zawiadomili? Będziecie mieli pewnie skierowanie na badania w RODKu i tyle. Ile dziecko ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpliwiony Ty idz sie psycholu lecz :O autorko nic Ci nie zrobi, starszy Cie io tyle, moze sie postaraj o adwokata z urzedu bedzie Ci łatwiej na rozprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odbierze ci dziecka. Będą badania w RODK i wyjdzie prawda, a ci co kłamią poniosą konsekwencje. Domagaj się zaprzysiężenia świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adwokat z urzędu też pomoże. Nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odbiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odbiorą, może sobie straszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cywilizacja już do nas zagląda. Więc nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] gość Cywilizacja już do nas zagląda. Więc nie wiadomo oczko.gif """""" Ale nie każdy wie co to cywilizacja. Albo wie ale ma cywilizację własną. A jak ktoś ma własną cywilizację , to do dyskusji musi poszukać właściciela własnej cywilizacji. Wtedy może się dogadają. Ale też w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest twoja cywilizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko , piszesz tak roszczeniowo ze myślałam ze to maz Cie zdradził . Dziwisz sie ze jest wsciekly i chce zemsty? Jesteś kawał zdziry i nie nadajesz sie na matkę dla dziewczynki , ciekawa jestem ilu wujków będzie mała obmacywac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Jesteś kawał zdziry i nie nadajesz sie na matkę dla dziewczynki , ciekawa jestem ilu wujków będzie mała obmacywac " A skąd ty to wiesz,że się nie nadaje? Ja też zdradziłam męża. Też mnie straszył,że mi córkę odbierze. Nie udało mu się to tak samo jak to, aby obarczyć mnie winą za rozpad małżeństwa. Zdradziłam, ale winna rozpadu nie byłam. Tak bardzo chciał zemsty,że w rezultacie zagalopował na tyle daleko,że został pozbawiony praw. Chciał mnie ukarać za to,że go zostawiłam , a ukarał siebie. Tyle,że za późno to zrozumiał. Moja córka wujków nie miała. Wyszłam ponownie za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze jest to że córka prawie na pewno wyrośnie na takiego samego zwierzaka jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ma wujka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:13 jesteś taka sama qrewka jak autorka . Najpierw rozwód potem wujkowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie czytaj tych katolickich zakłamanych pajaców, którzy Cię oceniają, i próbują z****** za pomocą poczucia winy. Co za s*******ny zjadliwe, się tu wypowiadają. Tak k***a jak facet zdradza to jest normalne?????? Prawie każdy k***s zdradza ale wiadomo to co innego. Twoja zdrada, to zdrada męża a nie dziecka. Prawie w każdym związku ma miejsce.Jak masz szczególnie małe dziecko to raczej ci go nie zabierze Nie zdradza się bez powodu, kobieta zazwyczaj zdradza jak nie czuje się kochana doceniana i takie tam. A facet wiadomo, po prostu, samiec alfa, siewca dawca i takie tam. Tak czy siak, poszukaj dobrego prawnika dziewczyno. Nie daj się k******i zaszczuć z poczucia winy, bo jeździ po tobie jak po burej suce. Pewnie robił to wcześniej i dlatego tak się stało. Nie daj się zastraszyć, idź chociaż gdzieś po poradę prawną. Jak chcesz pogadać to podaj maila, możesz założyć go na chwilę z fikcyjnymi danymi. Trzeba Cię wesprzeć dziewczyno, bo ,,uczciwi i wierni,, zniszczę cię psychicznie. Powodzenia życzę, jak chcesz pogadać to podrzuć maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie trzeba s********ć z tego katolickiego kraju, co za zjeby się tu wypowiadają. Zamiast poradzić coś dziewczynie. Tak k****, nikt z was co tak walą w dziewczynę jak w bęben nie zdradzał. Jasne!!!! Ciekawe ilu z tych potępiających p********o coś na boku, ale jasne, męska to nie zdrada !!!! Prawnika szukaj dziewczyno i to szybko i to dobrego!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Widzisz dziewczyno? Raz zdradziłaś, a już tam yzek i yok czekają na ciebie! Czekają jak dwa niedźwiedzie, żeby cię pożreć. Bo to dwa behemoty w jednym belzebubie są! RATUJ SIĘ! Ukorz się przed mężem swoim! Błagaj go o wybaczenie! I RATUJ SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G***o, prawda, s********j jak najdalej od h**a. I tak szczęśliwa już z nim nie będziesz. Odezwij się na maila youszek@go2.pl bo nie podałam swojego, w poprzedniej wiadomości, To jakaś katolicka strona czy mi się wydaje. Tak czy siak, olej ten katolicki bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Widzisz? Już jest kolejny adres mailowy na który masz napisać. To kaszalot przybył po ciebie. Rozeżre cie na kawałki. Błagaj męza swego! Błagaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty h*ju ZZZzniecierpliwiony , jesteś przykładem ze cywilizacja ominęła tylko ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem niczym zzzzniecierpliwiony. Mam w sobie cale pokłady cierpliwości. I wyrozumiałości. Ale nie dla szmat i naganiaczek ..oj wie na co!!!!!!! Więc wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co k***a ma napisać do Ciebie, stara katolicka, zakłamana wiedźmo????? Pod kościół won!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Appage saaatan! Apage..., apage... apage....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dziecko ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×