Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy maz moze odebrac mi prawa do opieki nad corka?

Polecane posty

Gość gość
,,Czyli ma wujka smiech.gif" Nie wujka- ma ojca. Wychowywał ją od pierwszego roku życia.Dziś nie pełnoletnia. Zawsze mówiła do niego ,,tato". Biologiczny ojciec nie potrafił być ojcem. Wraz z rozwodem zapomniał,że ma dziecko. Nie zna własnego dziecka. ,,Do 23:13 jesteś taka sama qrewka jak autorka . Najpierw rozwód potem wujkowie pechowiec.gif" Oj straszna ze mnie qrewka. Normalnie ,,boki zrywać". Tylko dwóch mężczyzn było w moim życiu. Obaj byli moimi mężami. Z drugim jestem od 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cieszę się,że zdradziłam. Przynajmniej mam normalną rodzinę i spokojne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rzekome znęcanie się, to nie brednie świadków o tym decydują. Tylko ekspertyza biegłych. Dziecko może zostać przebadane przez psychologa. I to jego opinia będzie wiarygodna, co do rzekomego znęcania. Twój problem to finanse, i zależność finansowa od męża. Kluczowe jest to w jakim wieku jest dziecko. Postaraj się zasięgnąć porady prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przynajmniej mam normalną rodzinę i spokojne życie." Dziś. A jutro? Dziecko mówi "tata" do twojego *****cza? Biedne dziecko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ru/c/h/a/cz/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dla ciebie zj***e brzmi *********.c.z nieprawdaż. Całe szczęście to nie afryka, kobiety tak samo maja prawo do sexu!!!!!!!!!!!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taa. Kobiety w Afryce mają prawo do sexu. Bunga-bunga. Taa. No ale ten HIF!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ci się to nie podobać ograniczony zj***e, ale kobiety w europie uprawiają sex. W afryce wycina cię na żywca małym dziewczynkom prawie całe narządy żeby nie odczuwały przyjemności, dlatego totalny debilu napisałam ze to nie afryka. Kumasz k***a czy nie. i W*********j mi z tego forum. W jakiej wsi mieszkach ograniczony deblu??? obraz już chodził po wsi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ilu hektarach uprawiają sex kobiety w tej twojej ejuropie? A ile kilo na rok w afryce wycina się na żywca małym dziewczynkom prawie całe narządy ? "obraz już chodził po wsi???" - chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsiowy zj***e, wszelkie statystyki znajdziesz w necie, wypad!!!!!!!!! Szkoda mi czasu ta takiego wsiowego tłuka. Wiem ze na wsiach o psychiatrę trudno, może jakiś felczer ci pomoże. Tak czy siak , lecz się !!! Zamiast zawracać d**ę na tym forum , wpisz powiatowy psychiatra, względnie weterynarz. Bo na człowieka rozumnego nie rokujesz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Chamica totalna ;) Rzadki gatunek. Żatki ;) Zjesz moje gatki? malenka...... ')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie, to nawet kilem najbardziej skundlone psy by nie chciały posuwać. Brandzluj się sam sfrustrowany wsiowy cieniasie. Musisz mieć mega małego fiutka, ze tak cię to ubodło. Moja rada, powieś sobie kiełbasę na szyi, poganiaj po swojej wiosce, może jakiś bury kundel posunie cie od tyłu. Na spółkowanie ze swoim gatunkiem nie licz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz pieniędzy to jak dobrze pokombinuje to dziecko zostanie z ojcem. Tak było u Mnie. Kobieta która zdradza to szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×