Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiema nogami w piekle

macie gówniarskie powody

Polecane posty

Gość obiema nogami w piekle

moja choruje od 8 lat i wygląda jak własna babcia (<40kg/167 cm) + ledwo chodzi + mam 2 dzieci w domu a od kobbiet słysze "masz jedną wadę nie jestes wolny" i jak Panie i Panowie którym sie własny zdrowy partner znudził ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiema nogami w piekle
.... same "porządne" mi się trafiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty chcesz? masz dzieci,masz chora zone to sie nimi opiekuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka     Goldman
I co, postanowiłeś wziąć nas na litość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego faceta to chyba... a zresztą, nie. Szkoda śliny. Również mi trafiają się tacy faceci (znajomi-znajomych z pracy) . Masz mylne pojęcie o tych "porządnych". Nie chodzi o "porzadność" Bardziej o to, ze po kiego ch......ja komu potrzebny zajęty facet. On nie będzie do dyspozycji kobiety w nocy, o północy i 24h/dobę. Nie będzie go wtedy jak dana kobieta złamie nogę i potrzeba pójść do sklepu czy zwyczajnie umyć kibel. Zajęty facet ma żonę, rodzinę dom i wykonuje te czynności u siebie. Pobawić można się w jednorazową przygodę ale cykliczne spotkania z zajętym? Smieszne. . I żeby nie było, mam męża i nie szukam przygód, to przygody szukają mnie, ja się tylko nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnila
jak masz duzo kasy to organizuj sobie spotkania sponsorowane, a tak poaz tym to jest gad a nie czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×