Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieByloMnieNigdy

Czy to ciąża??

Polecane posty

Gość NieByloMnieNigdy

Normalny Okres (T) miałam 6-10.11 T (srednia obf.) (5 dniowy) 18-19.11 tej nocy współżyłam jednak pękła nam prezerwatywa. 20.11 (o godzinie 16:00 wzięłam Escapelle) 26-29.11 T (16 dni od ostatniego T) (3.12 norm T BRAK) 21.12 plamienie 22.12 T (średnia, mocno czerwona) (czyli chyba mniej więcej 16 dni) 23.12 T (mocno obfita) 24.12 T (obfita) (Waga 62,1 kg) 25.12 T (mies. plamienie) 27.12 (Waga 62,5 kg) 1.01.14 T (delikatny) 2.01.14 T (mies. delikatna) 12.01.14 - poważny upadek, uderzenie o podłogę (strata zębów) Bolący brzuch zignorowany (pewnie wcześniej ale około) 16-17-18.02.2014 (KŁÓJĄCY BÓL) 22.01.14 T (średni.) 23.01.14 T (średni.) 24.01.14 T (plamienie) W ostatnich dniach zauważyłam ciemne otoczki na sutkach. Widać ****ardzo wyraźnie. Ból w brzuchu był klujący trwa już mniej więcej z tydzień... aha i ostatni okres (możliwe że to było krwawienie, wystarczyła jedna podpaska na dzień) był z długimi skrzepami. Przez ostatnie 3 dni mało jadłam i piłam dużo kawy ze zdenerwowania. Częste rozwolnienie. Najbardziej zastanawiają mnie te sutki. Z bardzo ciemną charaterystyczną obwódką... Czy to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakowało nam dzisiaj takiego tematu, ale ty to przegięłaś pałę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sra czka to na bank objaw ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest najlepsza prowokacja dnia, aż przeczytałam całość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno a nie mozesz po prostu zrobic testu ciażowego? tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezłe.. ja sie pogubilam w pierwszej linijce... zwłaszcza "T" jest dla mnie kosmosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to długie i jak skrupulatnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu jest czytac wszystko poniżej "wziełam escapelle" - przeciez to duża dawka hormonów, cykl sie mógł rozregulować, cycki mogły zaczac bolec, waga podskoczyc troche... tylko zęby nie od tego wypadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×