Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka lodówka?

Polecane posty

Gość anulana
U mnie indesit działa bez żadnych zastrzeżeń od 10lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe 10 latek no to ładnie. Ja mam od 3 lat lodówkę Amici i jak na razie ok:). Natomiast przypierzam się do zakupu drugiej, do kuchni letnij i tak rozważam co by tu wybrać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
Korzystam od pół roku z lodówki samsung chef collection, jestem mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio padła nam właśnie lodówka i koleś który przyszedł powiedział, że jak dołożymy stówkę do kwoty jaką trzeba dać na części to już możemy nową kupić. I rzeczywiście, na electro.pl kupiliśmy fajną lodówkę z gwarancją i jeszcze gratis dostawę mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jak szukacie czegoś nowoczesnego, to zerknicie sobie kochan na ten model Amici FK2695.4FT. My sie do remonti przymierzamy i w wakacje będziemy tez wymieniac lodówkę - idziemy w zakup tej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka6
Czy kolorowe lodówki rzeczywiście są teraz modne? Na http://agd-rtv.info piszą, że to ostatni krzyk mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście korzystam z Samsunga i sprawuje się bez zarzutu, a konkretnie model RB 30J3215SS, do kowty 2k. dostępna w sferisie. Duży plus to kostkarka do lodu i dobrze rozplanowane wnętrze (4 półki). Możliwość regulacji temperatury zarówno w lodówce jak i w zamrażalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie od 2 latek stoi lodóweczka Amici i jak na razie śmiga jak trzeba. Do tego fajna w wykonaniu - nie mam uwag:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki model tej Amici masz konkretnie? Dasz jakąś odpowiedź żebym mogła wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że ktoś to pamięta? Ja weszła ma www Amici i tych lodówek jest tyle ze nie sposób spamiętać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra to jest w stanie zapamiętać po wyglądzie, ale ja niestety nie mam na to szans - nie ta głowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna lodowka - w moich filmikach o moim zyciu w USA sa polskie napisy trzeba uruchomic na dole w prawym rogu www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze pozostają zbierające dobre opinie lodówki od samsunga np. model RB41J7215SR: A++ czy technologia No Frot wiec nie ma problemu z ze zbierającym się lodem. Ogólnie to dobrze zaplanowane lodówki i komfortowe w użytkowaniu codziennym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangavv
Teraz wybór lodówek i piekarników jest ogromny Z tego co wiem, moge polecic candy. Niezbyt droga, energooszczędna i innowacyjna.Najważniejsze pytanie musisz zadać sobie, czego oczekujesz od sprzętu w kuchni, jaka ona ma być ładna i funkcjonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriankaT
A chcesz wolno stojącą czy pod zabudowę? Zgodzę się z poprzednikiem że warto zainteresować się Candy. Bardzo dobry sprzęt i ceny są spoko. Jak robisz kuchnie pod zabudowę to upewnij się co do rozmiarów w stolarza. Choć teraz chyba wszystkie mają ten sam. No ale nie jestem pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam sobie dzisiaj lodóweczkę Amica FK2515. Kurcze i chłodziarka i zamrażarka i całkiem fajny design. Niby taka bogata i niby taka skromna. Całkiem okej. Ktoś może juz ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cokolwiek kupię zawszę porównuje ceny. Pomaga mi w tym https://www.ceneo.pl/, także czy lodówka, czy też pralka, najważniejsza jest funkcjonalność i cena, cena, cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej ktoś pisał o Amice FK2515. Jak tak lodówka pracuje? Jest cicha? Głośna? Do czyszczenia łatwa? Dajcie znac jak wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cole22
Odnośnie lodówki to wybrałabym tę od Candy, z systemem no frost. Dzięki temu nie musiałabym męczyć się z tym rozmrażaniem i przechowywaniem żywności na czas wyłączonej lodówki. Mnie osobiście od zawsze taki zabieg drażnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinno się oszczędzać na lodówce, dlatego polecam, aby dołożyć więcej. Teraz można znaleźć naprawdę przyzwoite lodówki i wcale nie drogie. Ale gdyby komuś nie starczyło, to jest mnóstwo sposobów - ja skorzystałam z porównywarki https://www.centrumpozyczek360.pl/ i nie oszczędzałam na lodówce :) Ostatnio widziałam taką, która łączy się ze smartfonem. Szok po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie od tego, jaką lodówkę wybierzecie, warto poczytać sobie o tym, jak układać produkty w lodówce. Nie tylko w ten sposób marnujecie mniej jedzenia, ale też lodówka lepiej funkcjonuje i jej żywotność jest dłuższa :) Zainteresowanym zostawiam linka do ciekawego artykułu na ten temat: http://gazetka-lewiatan.pl/jak-ukladac-produkty-w-lodowce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie kupujecie takie sprzęty ? ja uważam, że najlepiej w media expert, mają ogromny wybór no i ceny też zachęcają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Najlepiej będzie jeśli zdecydujesz się na wybór jednego z urządzeń Candy. Nie wiem, jakiej konkretnie lodówki poszukujesz, jednakże jeśli ma być niewielka, proponuję wybór tego modelu: http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarkko-zamrazarki/-/catalog/1532426/cru-160-e - świetnie sprawdza się w niewielkich mieszkaniach, gdzie mieszkają maksymalnie dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mocno zainteresowałam się modelem lodówki Amica FK299. Fajna bo całkiem spora. Do tego ładnie zrobiona jak większość ich agd. Środeczek też bardzo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toldi987
Jeśli zależy Ci na nowoczesnym designie, proponowałbym zdecydować się na zakup lodówki firmy Candy. Mam model CMGN 6184 i jestem z niego strasznie zadowolona. Jest pojemna, nie osadza się w niej szron i zużywa niewiele prądu (posiada najwyższą klasę energetyczną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×