Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wedlug Was powinnam kontynuowac kurs ptawa jazdy

Polecane posty

Gość gość

Bardzi kubie jezdzic autem. Dokupilam juz 30 h wiec lacznie wyjezdzilam 60. OSTATNIO NIE ZDALAM JEDNAK praktyki. W tym tugidniu mam kolejny egzamin i zastanawiam sie cxy jesli go nie zdam to jest sens kontynuowac. Jestem w klasie maturalnej i mam teraz duzo pracy. Rozwazam powrot do kursu w wakacje tylko nie wiem ile zapomne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej probuj. az w kocu ci sie uda. tez jestem w maturalnej klasie i moi znjomi zdają do skutku. nie ma sensu tego przerywac. takze probuj do skutku ;) ja już mam zdane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rezygnuj teraz tylko zdaj.do skutku bo przepadnie ci teoria juz nie przesadzaj ze nie znajdziesz.z godzine dziennie na jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nawet ne chodzi ogodzine na jazdy. Ja jiz nie mam na to kasy. Zaplacilam za podstawowy kurs 1150 i 1500 za dodatkowe plus egzaminy wyszlo pod trzy tysiace:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo dokupywałam jazdy przed egzaminami bo nie zdałam 5 razy ale za każdym razem ten który mnie przygotowywał mówił że dobrze jeżdżę i on nie wie od czego nie zdaje , ale zdaje mi się że stres swoje robi a po za tym egzaminatorzy oblewają za drobnostki bo dla ośrodka to kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam sie ze oblewaja za drobnostki, moj instruktor tez nie dawal zlego slowa na nich powiedziec, egzaminatorzy widza ze sie bardzo stresujesz i jak potem maja wypuscic taka osobe na droge? Ja bylam wyluzowana na egzaminie i popelnialam blahe bledy moze ze dwa albo 3 ale mnie puscil. Niektorzy zwalajawine na egzaminatora bo sa niewystarczajaco przygotowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×