Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Portal randkowy jaki

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakiś fajny portal randkowy aby móc się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks fotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna2014
Sensowni ludzie tylko na POKOCHAJ.PL. Inne portale to zwykła ściema. Ja jestem już od kilku tygodni i jestem zadowolona. Polecam :) Panie mają pełny wstęp za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portale randkowe są dla desperatów, przyciągają samych zbokoli nieudaczników i zapuszczone pasztety, ludzi którzy w realu nie mogą się odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga to nie ściema! :-) polecam sympatia.pl , z początku też podchodziłam do niego z dystansem, bo to różne opinie o nim krążą, byłam tam ponad rok, opłacało się czekać, choć parę razy chciałam rezygnować, i po ponad roku poznałam mojego obecnego narzeczonego, za 2 miesiące bierzemy ślub! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią poznał bym jakąś fajna dziewczynę, mam 27 lat, średniego wzrostu, atletycznej budowy, ustatkowany, nie brzydki jestem z Podkarpacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1959
A ile masz lat? pytanie dla osoby która ma za 2 miesiace ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lola1959 mam 30 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie portale jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są też inne portale
Polebam BADOO. Mają też świetną aplikacje na telefony z androidem i windows phone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam sympatie plus...tylko kasę wyciągają, totalne dno pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"portale randkowe są dla desperatów, przyciągają samych zbokoli nieudaczników i zapuszczone pasztety, ludzi którzy w realu nie mogą się odnaleźć" :-) byłam na paru portalach i oto moja statystyka: zbokoli, seksoholików i maniaków seksu 2 na ok. 20 spotkań, desperatów 1/20, nieudaczników 10/20, niezdecydowanych sporo, bo 18/20, niezainteresowanych ślubem i legalizacją związku 19/20, "cierpiących po poprzednim związku" 10/20, "męskich pasztetów i kłamczuszków, co to pokazują zdjęcia siebie sprzed 15 lat bez obwisłego brzucha i łysiny 14/20, psychol 1/20, no a ja nie jestem "zapuszczonym babskim pasztetem" więc oceńcie sami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała spotakć właśnie takich niezainteresowanych ślubem i legalizacją związku 19/20 a tu dupa ani jednego każdy tylko miłośc i rodzina najważniejsza a ja chcę kolesia co ma swoje pieniądze nie wprowadzi mi się do chaty pod byle pretekstem, który ma coś w głowie żeby samemu sobie prać i gotować i baby do tego nie potrzebuje, co ma xboxa żeby razem pograć, rower i psa żeby razem gdzieś wypadać w weekendy. Ni ma takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×