Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roksi161616

NIe wiem co robic nie radze sobie już z tym .;C Proszę o jakieś porady . .

Polecane posty

Przedstawię Wam pewną sytuacje z którą sobie nie za dobrze radzę . Znam się z pewnym chłopakiem 6 lat pisaliśmy z sobą przed 3 lata codziennie i kilka razy się spotkaliśmy , ale jako na etapie koledzy ; ) . I tego czasu co codziennie pisaliśmy coś do niego poczułam ale nie pisałam mu tego w końcu napisałam mu to i zaczął uciekac unikac itp. no i tak się meczyłam przez kolejne miesiace bo nie pisał. Dobra w końcu przestałam pisac mineło pół roku czy nawet więcej i jednak sam napisał , że coś mus byc w tym ,b o za bardzo mu utkwilam w glowie . No okej wszystko się rozkrecalo spotykaliśmy się . No i pękł i napisał , że coś czuje i takie tam. Dobra do rzeczy no i pisał mi że wszedzie mnie widzi , że nie może przestac myslec (no po prostu pisał jak zakochany facet podkreślam ma 18 lat a ja 19 ). Poszliśmy do Kina wiec ja zrobiłam ten krok i buziaka mu dałam , ale on chyba się nie spodziewał w kinie się przytuliłam lecz on jakoś tak dziwnie sie zachowywał i powiedział TERAZ CZUJE SIĘ NIE ZRECZNIE . Nie wiem o co mu chodziło tydzień póżniej poszłam do niego na 18-stkę na sale i siedziałam kolo niego i jego Ciocia oo masz dziewczynę w końcu a wujek ,ale ty zakochany jestes iskrzy od Ciebie jak nigdy . Jego mama , że dziekuje mi bo się zmienił , i podciągnął w nauce i wgl. Jego kuzyn jesteście razem a my , że nie i jego koledzy to samo i mówią , że życzą nam szczęścia a on no widzisz kibicują nam ..a ja no widzę . DJ zagrał piosenke miłosna i tanczylam sama z nim na parkiecie wtuleni , ale na środek mnie niósł powiedzial , że mnie nie puści . I tak 3 piosenki tanczylismy a jego tata boze nie znałem z tej strony mojego syna ;o a mama ale zakochany wszyscy szczescia ale my razem nie bylismy i nie jestesmy. Potem się pocałowaliśmy i potem siedział i sie na mnie patrzył a ja nie patrz bo sie wstydzę haa a on nie moge jestes taka piękna i patrze a jemu łzy lecą , a ja czemu płaczesz a on Nie płacze a ja no widac . POtem jego kolega mnie do tanca poprosil a on mnie po chwili odbił . Potem jego kolega tak jak by sie przystawial do mnie a On ; Ona jest moja .. fajnie sie poczulam . Ok I po tej imprezie napisal tylko sms CO TAM LASKA U CIEBIE JAK PO IMPREZIE? a ja okej a u ciebie jak tam i odpisał mi dopiero po 2 dniach , żee (zastanawiam się właśnie czy dobrze się stało) a ja co masz na mysli i nie odpisał mi nic .. wczoraj do niego dzwonilam nie odbieral pisalam sms nie odp , i kazalam mu wejsc na fb wszedl ale nie napisal i nie odpisał . Ja nie wiem co ja mam robic ja jestem w rozsypce moja mama nie moze sobie ze mna poradzic rycze ciągle nie daje rady tak go kocham on o tym wie , ale ja nie wiem o co tu chodzi ;C . . No zachowywal się jak zakochany nie wstydzil się przy kolegach nic przy rodzicach , raz bylam u niego w domu .. nawet posprzatal wszystko przygotował ;c Spiewał mi piosenke milosna romantyczny chciałbyc no ja nie wiem co ja mam robic ja go kocham wiem , że to ten . Sądzc po tej wiadomosci chyba żałujee że sie ze mna pocalował , że to wszystko było no nie wiem co sądzicie ?:C Błaagam o rady zapomniec o nim i isc do przodu czy co ;c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat i wielka miłość? Dziewczyno mylisz popęd z miłością, daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakaś dziecinada, dorośnij ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×