Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska zołza

Auto do ślubu

Polecane posty

Gość Ciekawska zołza

Czy pojechalibyście do ślubu samochodem kombi? Czy tylko sedan/limuzyna wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, my mięliśmy Jaguara Combi z firmy Arem, do tego zrobili nam kapitalny film i zdjęcia, po prostu nikt nie stał w korku i dlatego tak świetnie wyszło, możemy pokazać próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_FLFL
My będziemy mieli wypożyczony w panku Mercedes CLS. Co do kombi - zalezy jakie auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura161
Polecam limuzynę LIncoln Continental zdecydowanie. Samochód był duży i co najważniejsze zmieściłam się bez problemu ze swoją ogromną suknią! Drzwi się otwierały szeroko to przy wysiadaniu nie było kłopotu. Moja koleżanka wynajęła samochód ten również i była zachwycona. Kontakt do tego pana na stronce: www.lincoln-torun.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jadę białą warszawą :) Moim zdaniem mercedesy i limuzyny są trochę slabe, ale każdy wybiara według swojego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Zołza
Bardziej mi chodziło o to, czy w ogóle pojechałybyście samochodem kombi do ślubu? Ja nie biorę ślubu, jest już dawno po. Ja właśnie mam taki samochód i zastanawiam się czy w ogóle byliby chętni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_876
Moim zdaniem średni pomysł, kombii nie fajnie by wyglądało...no zależy jeszcze jaki ten kombiak:) W Panku jest fajne to że mozna wypożyczyć super samochód bez kierowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Zołza
Jest to Audi A6 w pełnej skórze. Kolor srebrny. Samochód jest bardzo zadbany, nie porysowany itd. :) Ja do ślubu jechałam czarną Vectrą kombi i całkiem ładnie to wyglądało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochody-weselne .pl klikajcie w mapkę w wasze województwo,wiele unikatowych aut retro wręcz w pojedynczych egzemplarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×