Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w ubikacji śmierdzi moczem

Polecane posty

Gość gość

Wysprzątałam całą łazienkę, wszystko pomyłam, materiałowe rzeczy wyprałam w pralce włącznie z dywaniki, wyszorowałam na kolanach podłogę, wypucowałam kibel, zalałam Brefem do wc miętowym, założyłam nową kostkę zapachową, przewietrzyłam łazienkę. Wszystko ok. Po godzinie wchodzę a tam znów wali moczem. Łazienka nowa, rury nowe. Nie mogę zlokalizować źródła smrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kilka możliwości jedna taka, że męski członek rodziny sika na stojąco, mocz pryska i po prostu zasychają dookoła mini kropelki moczu druga taka, że masz zaschnięty mocz pod tak zwanym obrzeżem muszli, sprawdź szmatką, zwłaszcza w przedniej części muszli - tam z kolei baby sikają kolejna możliwość - wali od sąsiadów przez źle zrobioną wentylację budynku i jeszcze jedna możliwość - coś przecieka w rurach/połączeniach rur/uszczelnieniach, ale do tego trzeba by fachowca, który zdjąłby muszlę i zajrzał pod nią, czy za nią masz kota? może gdzieś siknął i nie zauważyłaś? koci mocz potrafi śmierdzieć bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli30
pewnie twój mąż sika na stojąco i opryskuje wszystko do okoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź lampę UV, jak od testera banknotów i poświeć sobie w łazience - zobaczysz jak dobrze posprzątałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moje ktoś spieprzył konstrukcję kibelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyłam kibel jeszcze raz. Tym razem wymonptwałam deskę i wymoczyłam w wannie z dodatkiem płynu do wc. Zalałam obrzeże gęstym płynem i pucowałam taką wąską szczotką. Ile syfu jeszcze wyszło. Te wszystkie reklamy to pic na wodę. Teraz już nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze sie dowiedziec jak ten plyn do wc sie nazywa i jaka to byla szczotka koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszoruj jeszcze ściany do wysokości 1,5 m plus wszystkie części kibelka, klapę, wszystkie załomki deski i to, co jest za kibelkiem smród raczej z powietrza nie jest, coś jeszcze zostało obsikane i nie umyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogutdomowy
Zapach jak zapach moczu może być spowodowany reakcją podłogi z płynem lub materiałem z którego zrobiony jest mop . U mnie zaczynało go czuć dopiero po umyciu. Umyte panele pachniały świeżością a glazura moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×