Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MadameLady

Jak zarobić?

Polecane posty

Gość MadameLady

Hej, proszę udzielcie mi jakiejś rady. Mam 18 lat, chodzę do szkoły i potrzebuję sobie dorobić kilka złotych tak, żeby nie kolidowało to z nauką. Macie jakieś pomysły, czym można by się zająć? Może sami dorabialiście w jakiś sposób np przez Internet i byłoby to godbe polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadameLady
pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie polecam MLM. Info masz na stronach w mojej stopce.A jesli nie to, to moze np opieka nad dziecmi wieczorami albo na weekendy. Poszukaj, popytaj to moze cos znajdziesz i zawsze jakis grosz wpadnie. Jesli chodzi o prace przez internet to z tego pieniedzy nie ma a jesli juz sa to baaardzo male i nie warto poswiecac czasu i energii. jesli dobrze sie uczyc to moze zacznij innym pisac prace domowe :D np z polskiego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadameLady
Marketingowiec, dzięki za radę. Fajny pomysł z pracami domowymi, ale nie wiem, czy wypali. :) Ostatnio zaczęłam przygodę z MLM, ale widzę, że zarabianie tam to długotrwały proces. Przydałyby mi się jakieś szybsze pieniążki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda. W MLM jesli oczywiscie pracujesz odpowiednio to pieniadze zobaczysz dopiero po paru miesiacach. W moim przypadku tak bylo. Zalezy jeszcze co lubisz robic i co umiesz robic.Ja np zajmuje sie jeszcze projektowaniem stron www i grafika komputerowa. Zastanow sie czego moglabys sie nauczyc i co cie kręci i pomysl jak to sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadameLady
Mam kilka pomysłów, ale nie wiem jak wdrożyć je w życie. Umiem śpiewać, myślałam o dorobienu na weselach - trudno się wbić. Ewentualnie myślałam nad zaoferowaniem w Internecie obrabiania zdjęć za pieniądze, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retusz zdjec tez dobra sprawa. jesli umiesz to robic dobrze to zareklamuj sie na FB. Moze naucz sie oprocz retuszowania, robic albumy na zdjecia oczywiscie itp. wystaw jakies swoje prace na FB i moze znajomi beda korzystali z twoich uslug. Warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś osobą komunikatywną i ambitną? Chcesz dorobić lub uzyskać wysoki dochód? Zapraszam do współpracy. Jako konsultantka Marizy masz na start: • rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego, • rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł, • możliwość otrzymania dodatkowych bonifikat od 5% do 17%, • możliwość budowania własnej struktury sprzedaży • atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jak i nagrody jednorazowe, • bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł), • brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania, • możliwość korzystanie ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, • możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny. Link do rejestracji: Z przodu dodaj( bo nie moge dodaj normalnego linku, wiec rozdzielam) www. strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=0 27947 SERDECZNIE ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem programu Qassa. W programie tym zbierasz punkty, które możesz zamienić później na pieniądze. Zbieraj punkty (tzw Qoins) za: - klikanie w e-maile (reklamy) - robienie zakupów na powiązanych stronach internetowych (dzięki temu dostajesz rabat bo część pieniędzy ci się zwraca, a sklepy te to m.in.: zalando, next, promod, c&a, media markt, empik, sony, plus, play i wiele innych) - granie w bingo i inne gry (w bingo wygrana to od 100 zł w górę) - i wiele więcej! Odwiedź stronę internetową i zarejestruj się, klikając ten link: www.qassa.pl/142625 Na początku myślałam, że to kolejne oszustwo, ale uzbierałam 200 zł i po ok. tygodniu pieniążki były na moim koncie ;) dlatego serdecznie polecam ten portal, dziennie poświęcicie mu z 5 min a zawsze dodatkowe pieniążki wpadną do portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo po prostu pójść do pracy ;) fajne oferty znajdziecie na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MadameLady: odrabianie zadań przez neto to średni pomysł, ale może po prostu korepetycje? Dla dzieci np. z podstawówki? Nietrudna praca i 3 dyszki za godzinę, będziesz mogła też sama dobierać wygodne dla ciebie terminy zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astuwellxa1971yxijj
osobiscie polecam MLM. Info masz na stronach w mojej stopce.A jesli nie to, to moze np opieka nad dziecmi wieczorami albo na weekendy. Poszukaj, popytaj to moze cos znajdziesz i zawsze jakis grosz wpadnie. Jesli chodzi o prace przez internet to z tego pieniedzy nie ma a jesli juz sa to baaardzo male i nie warto poswiecac czasu i energii. jesli dobrze sie uczyc to moze zacznij innym pisac prace domowe np z polskiego itp. Jasne http://vcup.in/jHcX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duckmamusbanc1976lvdyy
retusz zdjec tez dobra sprawa. jesli umiesz to robic dobrze to zareklamuj sie na FB. Moze naucz sie oprocz retuszowania, robic albumy na zdjecia oczywiscie itp. wystaw jakies swoje prace na FB i moze znajomi beda korzystali z twoich uslug. Warto sprobowac. Jasne http://url.callsteam.com/H4X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćc
Poszukać pracy ;) Ja znalazłam poprzez rekrutacyjnarewolucja.pl . Dużo ofert z wielu branż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam portal Quassa! Też niedawno zaczęłam i powiem szczerze- opłacało się! Trochę się wciągnęłam w to gdy zobaczyłam, że mogę sporo zarobić ale to dlatego że akurat teraz mam dużo czasu. Ogólnie super pomysł jeśli masz zajęcia w ciągu dnia bo wieczorami możesz sobie dorobić tylko klikając w jakieś reklamy. Polecam!! Zarejestruj się przez ten link i gotowe https://www.qassa.pl/364980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne MLM-y, bo to gowno dobre dla naiwniaków. Tam nic się nie zarabia, co najwyżej jest się ich klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak, konkretnie a nie pierdółki ? Pracuję przez net od paru lat, zarabiam systematycznie i nawet za pewne o wiele więcej niż nie jedna osoba na etacie. Dzwoń - 609 583 837 - pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkazc
poczekaj do wakacji i wyjedz za zagranicę polecam ci portal pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj sobie jakiejś normalnej oferty pracy na http://gowork.pl bo takie zarabianie internetowe to nie jest taka prosta sprawa :) Dużo szybciej i prościej zarobisz w normalny sposób. Równolegle ucz się programowania to już w ogóle za jakiś czas będziesz ustawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie do końca prawda. Ja pracuję dla kilku firm i to praktycznie kiedy mnie pasuje i też mam tą średnią krajową. Tym co zależy na szybkich zarobkach polecam te firmę - www.lavylitesbiznes.webnode.com Tu zarabianie łatwe i praktycznie dla każdej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od 3 miesięcy bawię się w avon i może nie ma z tego kokosow ale z każdego katalogu te 100/150 zl mi zostaje.nie licząc np perfumu ktpry dostalam za 1 zl. zadnych oplat za zapisanie i rezygnację. zamówienia nie zloze ti trudno .moja strata. byłam sceptyczna bo niby dużo ludzi ma ale tak na prawdę mało kto składa regularne zamówienia. gdybyś chciała pisz na kinga2505@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce pracę na lata to zapraszam - 609 583 837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona godna uwagi, wiele ofert z myślą o was! pracę na pewno znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osilek34
Może poszukaj szczęścia w marketach jak media markt, na forum gowork.pl/opinie_czytaj,3855 znajdziesz wiele ciekawych wpisów na temat rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda F
Możesz znaleźć jakąś zdalną pracę, ale najlepiej wyjechać na wakacje do pracy i wtedy zarobić. Np. wyjechać do kwiatów do Holandii. Przyjemna praca. Tutaj znajdziesz oferty http://www.teamwork.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×