Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki Kolor wlosow

Polecane posty

Gość gość

Do bladej cery,niebieskich oczu..moj naturalny to ciemny mysi blond,mam pomlowane na taki rudy z pasemkami ale jyz mega odrosty nie mogę na siebie patrzeć. Myslalam o zlotym karmwliwym albo zlotym jasnym brązie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112
ciemny czekoladowy, czuje, ze jako brunetka bedziesz wygladac super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd to przeczucie?w sumie mialam kiedyś brązowe z paroma pasemkami i wygladalam ladnie,mialam teraz raz ladny odcień rudego i bylam opalona wygladalam zdrowo,a ostatnio mialam rudy blizej czerwonego i różne mankamenty skory byly bardziej widoczne,wygladalam niekorzystnie,a narza mi sie takie piękne lśniące wlosy i zdrowa z ladnym odcieniem cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemny bedzie ci trudno zmyc, ja tez mam naturalne mysie a teraz mam zlociutki blond :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112
Podobaja mi sie brunetki z niebieskimi oczami :) Tzn. ze mna wszystko ok ;) Ja mam ciemne oczy i jasne wlosy. Chcialabym miec ciemne wlosy , ale wygladam starzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 4 miesiące mam wesele i chcialabym dojsc do koloru w którym będę wyglądać dobrze. Nie chcialabym za ciemnych,najciemniej to taki sredu brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, bo za ciemne tez beda podkreslaly rozne mankamenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie zwlaszcza ze obecnie mam blada poszarzala twarz, chyba wybiorę sie kilka razy na solarium bo czuje się brzydko,na co znaczny wplyw maja wlasnie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×