Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jezeli szukasz RTV ,AGD

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli szukasz sprzętu do swej kuchni lub dobrego tv do zapraszam do sklepu neonet.pl znajdziecie tam duży wybór sprzętu AGD ,RTV i wiele innych potrzebnych w domu lub mieszkaniu.Każdy znajdzie coś dla siebie w przyzwoitej cenie z możliwością dowiezienia do domu .Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojczulek
ja właśnie kupowałem u nich pralkę, lodówkę, kuchenkę gazową i jestem zadowolony z fachowej obsługi i dużego wyboru towaru w przystępnych cenach. dla mnie porządny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również często kupuję w sklepach Neonet, bo bardzo lubię, gdyż mają niskie ceny i dużo dobrego towaru znanych firm. Mila i profesjonalna obsługa służy pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze co. oszusci. zatajaja informacje. wciskaja do kredytu co popadnie. ostani bralam pralke na raty za 1200zl. a co sie okazalo kredyt na kwote 1800zł. wscisnal nam jakies ubezpieczenie i cos jeszcze. nigdy wiecej tam nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto bierze na raty płaci ubezpieczenie i wiadomo, że koszty zakupionego towaru wyjdą wyższe, ale to nie jest wina sklepu! Osobiście kupuję w Neonet co prawda za gotówkę i szukam promocji, które są tam często i zawsze jestem zadowolona, gdyż mają tam naprawdę niskie ceny na dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×