Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bloodQueen

dzień nie( podległości)

Polecane posty

Śmieszne i zarazem smutne:( wytoczyliśmy przeciwko sobie nawzajem działa skrywanych do tej pory niechęci, słabości i braku wzajemnego szacunku ....związek tak dobrze prosperujący nagle okazuje się farsą , która z mojego punktu widzenia działała tylko dlatego, że ulegałam " w imię dobra związku" na - wybór mieszkania, ilości dzieci, rodzaju pracy i dzielenia obowiązków ( po jego stronie było wynoszenie śmieci , ja robiłam to tylko przy okazji jego delegacji" - bo ON musi siedzieć nad projektem w nocy dzieki temu zarabia kilkakrotnie więcej ode mnie, bo ludzie mówili " ale Ty to masz fajnego faceta", piękne dzieci ale jesteście zgraną parą. Zrezygnowałam z własnych planów, życia, - nie mam już swoich spraw ON wszystko kontroluje - Stałam się obojętna, zgryźliwa i czuję, że jego uwagi, obraźliwe epitety wykrzyczane w stosunku do mnie i mojej osoby to niestety - potwierdzają fakt znany od pokoleń- tylko największy cham i prostak daje upust swojej frustracjii- ....nier*********** w tak prymitywny sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×