Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Niedobrzyzna też zamówiłam sobie tą poduchę ma same dobre opinie , same zalety, a żadnych wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
To aby tydzien roznicy. Idziemy łeb w łeb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane którą zamówiłyście bo mi wyskakuj***ardzo dużo ,jutro też bym zamówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzięłam kojec motherhood premium. Tylko w smaku nie było bezowego koloru wiec zaryzykowalam jasnoniebieski. Asinska - o której masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja szybciutko bo szykuję się na wizytę zamówiłam sobie ten Poduszka dla kobiet w ciąży KOJEC do karmienia (4120308822) na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny;) Miałyście robiony test Pappa?? Nam lekarza kazał się zastanowić czy byśmy chcieli, ale my jednak się nie zdecydujemy. Ponieważ dużo czytałam, że ten test nie do końca jest wiarygodny a nie chce sobie niepotrzebnego stresu fundować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Asinka jak po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jestem nasz olbrzym waży już 14dkg. i wszystko jest ok następna wizyta 25 kwietnia ,a i test Prisca ten z krwi też wyszedł ok kamień z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Super Asienko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska - super :) a jak miałaś robione usg? Przez brzuch czy dowcipnie? Nie wiem jak się jutro ubrać do lekarza... Poducha przyjechała. Na pierwszy rzut oka jest super. Niestety wypróbowywałam jedynie przez chwilę, bo teraz śpi na niej mój mąż. Dzisiaj w nocy test więc dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, trzymam za was mocno kciuki i mam nadzieję że mnie też się wreszcie uda!!! asinska mam pytanie, bo czytałam Twoją stopkę i widzę że trochę tych transferów miałaś (podobnie jak ja), powiedz mi czy przed tym ostatnim robiłaś jakieś dodatkowe badanie, może histeroskopię albo posiew? Bo zastanawiam się nad histeroskopią i czy to w ogóle coś zmieni? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiana a myślałaś o zadrapaniu endo? Wiem, że niektóre dziewczyny to robią. I akupunktura :) A jeśli nie miałaś zrobionych posiewów i się zastanawiasz, to koniecznie zrób. Ja nie miałam robionych i za pierwszym razem ciąża się nie utrzymała, potem okazało się, że podchodziłam z ureaplasma i mycoplasma. Wyleczyliśmy i odpukać na razie idzie dobrze :) Co do histero to nie pomogę, bo nigdy nie robiłam (miałam laparoskopie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ogłaszam, że poducha super! Może dyskomfort po spaniu całej nocy na boku nie zniknął w 100% ale jest bez porównania wygodniej. To była pierwsza od dawna noc przespana przeze mnie bez przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiana nie nie miałam dodatkowych badań , posiewy miałam robione na bieżąco , a histeroskopia była pierwszym badaniem jakie miałam robione i wtedy okazało się,że mam niedrożne jajowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po ;) Maluch ma już ponad 6 cm - zadziwia mnie ciągle jak one szybko rosną ;) szyjka ładna, badania wg lekarza książkowe, aż marudzil, że czuje się niepotrzebny :) stopniowo odstawiam luteine i duphaston. Następna wizyta 30.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna to super , ja też zmniejszam dawki tylko ja mam luteinę pod język i dowcipną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas123
Witajcie dziewczęta:) Asinka, Andzik i Niedobrzyna widzę , że w ostatnich dniach byłyście na USG. Cieszy mnie to , że u Waszych maluszków wszytko ok, cudowne wiadomości. Małpko a co u Ciebie? Kiedy masz prenatalne badania? Ja mam w poniedziałek, już nie umię się doczekać, a jednocześnie strasznie się boję. Też chcę sobie kupić tą poduszkę o której pisałyście .... Niedobrzyna ja też schudłam 3 kilo ( wymioty i brak apetyu) ale lekarz mówi, że wszytko dobrze więc tym się nie martwię. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Hej. Ja mam wizyte w pon ale jeszcze nie prenatalna. Boje sie bardzo i juz zaczynam świrować :(( ja na razie nadal,Spie jeszcze na brzuchu z jdna noga bardziej uniesiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja spie tak jaak malpka na boku ciekawe jak dlugo jeszcze;) no i ogolnie spanie mi sie popsulo. W tamtym tygodniu bym ciagle spala ale teraz jak na zlosc na odwrot. Do tego budze sie w nocy i tez juz dalej spac nie moge. I ciagla mdlosci mnie mecza, nawet w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko na pewno wszystko będzie dobrze, ja śpię i na brzuchu z nogą podwiniętą i na boku, ale nie mogę się doczekać poduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny!! Na pewno zrobię posiewy, właśnie zadzwonił lekarz z kliniki i zaproponował histeroskopię, to też zrobię. Pozdrawiam Was kochane trzymajcie się buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankieta do Pracy magisterskiej
Witam. Jestem położną w trakcie studiów magisterskich na kierunku położnictwo. Zwracam się z prośbą do Pań, które zaszły w ciąże i urodziły dziecko dzięki metodzie IN VITRO o wypełnienie anonimowej ankiety na temat ciąży i porodu po zapłodnieniu IN VITRO. Zebrane dane będą pomocne w prowadzeniu badania do pisanej przeze mnie pracy magisterskiej. Dziękuję za poświęcony czas !!! http://www.ankietka.pl/ankieta/141283/zwracam -sie-z-prosba-o-udzial-w-anonimowym-badaniu-dotyczacym-ciazy -i-porodu-po-zastosowaniu-zaplodnienia-in-vitro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Hej Asinka :) u mnie bez ślinka dzien wiec czuje sie bleeee. Wieczorem wizyta a ja juz schizuje. Nie chce sie denerwować a to silniejsze ode mnie. Mam od rana takie mdlosci ze doslownie masakra. Nie wiem czy to przez ten stres czy dzidzia tam szaleje :)) ale nie mam sily nawet z lozka wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×