Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Lidwinka
Anetko a no tak bardzo ;(( Jest jeszcze ovufriend tam to JuZ ruch wielki Z tym ze bedac JuZ w ciazy nie kazdy czyta co pisze matka wola te co sie staraja (teiszke zazdrosc) A ty na jakim etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidwinka
Wigole to tez mialam dwa podane tylko jeden sie zagniezdzil ,bralam dwa rodzaje zastrzykow i mialam krotki protokol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG
Jak wczesniej pisalam planowalismy jesienia postarac sie o rodzenstwo dla naszej coreczki. W pazdzierniku umowimy sie na wizyte. Przy pierwszym ivf mialam krotki protokol, podane dwa zarodki, beta 0. Przy drugim tez krotki protokol, 2 zarodki. Jest z nami nasz skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidwinka
Anetko trzymam kciuki !!! Ja wlasnie Po badaniavh prenatalnych i wszystkie ok;) A jaki u was problem bo u nas idiopatyczna:(( Dawaj znac ,ja tu zagladam Skad wigole piszesz? Ja z Uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG
U nas problem są kiepskiej jakości plemniki, piszę z Pl Super, że po badaniach wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidwinka
Wiec trzymam kciyki i dawaj znac jak JuZ cos bedzie sz wiedziala;) Ja doppierò usg na grudzien o plci ,chyva ze pojde gdzues prywatnie bo nie wytrzymam tyle czasu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, podchodzę do iv z kd ale nie wiem która klinikę wybrać, mam za sobą nieudany transfer w bocianie w Białymstoku 😞 Gdzie Wam się udało? Która klinika ma najlepsza bazę komórek od anonimowych dawczyń? Proszę pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×