Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Hej dziewczyny dopisuje sie do was bo mnie tez mecza zaparcia, chyb przez to myslalam ze juz mi brzych zaczal rosnac a tylko wzdecia przez te zaparci. Ja mam jedna taka wieksza imprezke w lipcu- 18tka szwagra i zas w pazdzierniku dwa tygodnia przed porodem moi rodzice maja 30ta rocznice slubu. Tak juz nic wiecej nie planuje;) Ja walcze nie tylko z zaparciam e rowniez z mdloscimi. Na szczescie w tym tygodniu sa troszke slabsze. Moglby sie juz ten pierwszy trymest skonczyc bo chciala bym juz poczuci sie spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim na zaparcia pani w aptece polecała suszone owoce pogoda faktycznie okropna, zimno jak w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagh
dziewczyny bierzecie duphaston? ja podchodzę w maju do inv w UK tam nie dają ani luteiny ani duphastonu na forach dziewczyny piszą że to jest bardzo pomocne w utrzymaniu ciąży i załatwiają sobie na własną rękę duphaston i zażywają co wy myślicie? doradźcie co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas tu na forum bierze praktycznie luteinę lub duphaston .U nas jest to normą ja miałam zwiększoną dawkę po 4 tygodniach bo ja miałam niski progesteron .Myślę ,że moja ciąża nie utrzymała by się bez tej suplementacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 16 tygodniu ciąży i dalej biorę obie luteiny co prawda w dużo mniejszej dawce ale biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja biorę duphaston 3x1 i lekarz powiedział że bede go brac do 12tc na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagh
dzięki dziewczynki, a myślicie że lekarz w Polsce zechce mi przepisać? i do jakiego mam pójść do zwykłego gina czy do kliniki leczenia niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do zwykłego, każdy ginekolog ci przepisz jeżeli masz ubezpieczenie to idź do takiego który ma zniżki na kasę chorych ,to znaczy wypisze ci luteinę na zniżkę bo duphaston nie jest refundowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie 23t2d ciąży. Wczoraj byłam na wizycie. Szyjka mi się skróciła o pół cm i będe miała zakładany passer. Troch mnie to zmartwiło na szczęście z dzidzią wszystko dobrze. Przybiera na wadze ma już ponad 600 g. Nadal mam przyjmowac luteine. Powodzenia dla wszystkich testujących! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha dobrze że z małą wszystko w porządku kochana jaką masz szujkę ile ma milimetrów ? Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy tygodnie temu miała 3,83 a wczoraj 3,23 to nawet więcej niż pół centymetra mniej. Jestem dobrej myśli że donosze ciąże chociaż do 37 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 2 tygodnie temu też 3,82 lekarz obserwuje mi szyjkę tak samo jak tobie ,16 kwietnia idę na wizytę i zobaczę czy dalej jest taka sama . trzymam kciuki .Wybrałaś już imię dla małej ? Dziewczynki wyskakujcie za krzaków co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie obstawiamy że będzie Emilka ale to jeszcze może się zmienić, myśleliśmy też o imieniu Agnieszka. A wy macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha myśmy wybrali imię Natalia na drugie Kasia .Mi się bardzo podoba też Kornelia i Wiktoria .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie szyjka ma 17 mm. jesli sie wam zaczela skracac musicie zwolnic obroty.Mnie nic nie zalozyli zeby zapobiec dalszemu skracaniu,tylko kazali lezec. Niedobrzyzna imiona juz mamy,bedzie Alan i Ksawery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tery musisz uważać i kontroluj szyjkę ja z bliźniętami w 24 tc miałam 1,5 cm w ciągu kilku dni zrobiło się rozwarcie na 3 cm ale udało się założyć szew , miesiesiąc leżałam z uniesionymi nogami bez wstawiania a potem tylko do toalety udało się wytrzymać do 38 tc . Kobietki jesteście dzielne i naprawdę pozytywne myślenie działa cuda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny jednak zmiana planow co do wizyty. Dzisiaj jade do swojego doktorka bo od trzech dni bola mnie jajniki. Zdzwonilam do niego i kazal przyjechac. Martwie sie czy wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik jajniki nie mogą Cię bolec bo w ciazy nie pracują!!to bolą więzadła podtrzymujące macice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik ja mam takie bóle w czasie w którym powinna była być miesiączka i od pierwszego miesiąca tak miałam . Jak tam dzionek dziewczynki ? Tere bardzo ładne imiona dla chłopców .Jeszcze troszkę i urodzisz super . Niedobrzyzna ,małpka i pozostałe dziewczynki co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ale jaa mialam przestymulowane jajniki z duzymi torbielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie niestety gorsze samopoczucie psychiczne :( ciężko mi przychodzi siedzenie w domu i łapię z tego powodu doły :( na szczęście mam już detektor i mogę sobie słuchać mojego maleństwa i to mi poprawia humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Niedobrzyzna co ty juz tak slychac ladnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słychać, słychać :) najpierw musieliśmy go znaleźć, ale jak już się wie gdzie się ulokował to słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny bylam u lekarza wczoraj i na szczescie wszystko jest w porzadku. Malenstwo rosnie:) lekarz mnie uspokoil ze tak bywa na poczatku ciazy i nie kazal sie stresowc. a i dowiedzilam sie ze lewy jajnik wrocil juz do "formy" tzn torbiele po przestymulowniu wchlonely sie. A z prawym musze jeszcze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Dziewczyny czy w was tez tak hormony buzują ? Czy tez macie takie skrajne emocje. Ja sie smieje jak glupia a po chwili wyje, ze aż brzuch caly na dole czuje. Maz mnie drażni doslownie wszystkim co zrobi. Dzis wpadam w jakas wscieklosc i nie wiem o co nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malpko ja na szczescie tak nie mam;) i sie bardzo ciesze bo sie tego blala. Bo zawszy przy okresie jak hormony szalaly to bylam nie do zniesienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×