Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 35 roku zycia najwiecej zdradzaja

Polecane posty

Gość gość

wczesniej wierna i dobra malzonka przekraczajac bariere wieku 35 w gore staje sie nieposluszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hormony grają że to ostatni taniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
nie ostatni taniec tylko już dosyc męki z nudnym mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a hojooo ich tam wie co im hormony grają w ostatnich podrygach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podsumowują małżęństwo, widzą ile straciły i chcą nadgonić ,zanim się zestarzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macica szaleje a rozum durnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można sie najeść na zapas. Na/r/o/c/ha/ć też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa bina
Kobiety, które mają wysoki poziom jednego z żeńskich hormonów płciowych są bardziej skłonne do zdrady i zmieniania partnerów jak rękawiczki. Mają większe powodzenie u mężczyzn, a także same siebie postrzegają jako bardziej atrakcyjne od pań, u których stężenie tego hormonu jest niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tak jest ale mysle ze to zalezy od wielu czynnikow juz na pewno :) www.youtube.com/watch?v=hTVVMwrJ-rk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xya
i tak mamy lepiej 40 letnia baba to stare pudło czasami lepiej zadbane, ale pudło:) facet i po 50 roku życia może mieć każdą kobietę. dlatego niech te kobiety sobie szaleją i tak potem zostaną starymi raszplami. Rola ewolucyjna kobiet kończy się wraz z ich płodnością. Rola mężczyzny rośnie z wiekim im dłużej żyje im jest sprawniejszy tym lepszy materiał genetyczny jest w jego posiadaniu. Tylko młoda zdrowa laska może z niego zrobić użytek im zdrowsza i ładniejsza tym lepszy koktajl genetyczny dostanie dziecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cha,cha,cha dobre facet przy 50-tce z pełnym portwelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xya He He He Pewnie sam stary jesteś jak sobie wmawiasz że stare geny są lepsze od młodych i świeżych Stary facet to stary , a pełny portfel nie powoduje odmłodzenia starych uszkodzonych plemników, starzy faceci płodzą chore potomstwo z wadami genetycznymi, te wszystkie Downy i inne biedne dzieci Stary facet....to stara facjata na pomarszczonej obwisłej szyji, pomarszczona szyja zasłonięta golfem, to wiszący bebech tworzący daszek nad pomarszczonym wiszącym sznurkiem będącym wspomnieniem po penisie, a wypchany portfel jest atrakcyjny dla pań profesjonalistek w określonym zawodzie, wiadomo jakim. A pytanie , dlaczego zdradzają panie po 35 roku życia. To proste Zwykle w tym wieku orientują się że są zdradzane przez mężów.Wiadomo , facetom odbija , andropauza i słynne 40 lat, idą w rozpustę i puszczają się faceci na potęgę. A ich żony na ich niewierność reagują także niewiernością. Wina facetów w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzają, bo ich rówieśnicy coraz mniej już mogą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie ostatnie podrygi? Naiwnym dzieciakiem jesteś Bo nie wiesz że to dopiero początek początek lekkiego sposobu bycia jako reakcja na winę ich partnerów zawinili a one odbezpieczają hamulce Kobiety zawsze mają wzięcie bez względu na wiek tyle że ci chętni niekoniecznie są apetyczni ale zwykle jednak są ładniejsi od diabła i młodsi od diabła, he he Przypominam w Paryżu pewna starsza prostytutka już przekroczyła 80 lat i dalej ma wzięcie i chętnych.no...tania jest i chętna ale nie za darmo jednak sami wyciągnijcie wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że kobiety po 35 najwięcej zdradzają tak jak i te po 17,18,19,20 itd....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee Zdradzają te które zawsze były puszczalskie. Trzeba było nie żenić się z puszczalskimi niuniami,ale wy panowie przecież lubicie gorące i doświadczone niunie (czyli te puszczalskie bo tylko takie są rozbuchane i zrobią wszystko co wy lubicie). Bierzecie poużywane niunie , co udzieliły gościny w kroczu licznym amatorom zabawy, a potem narzekacie że takie panie was zdradzają. A one muszą zdradzać bo takie są, takie puszczalskie, zawsze takie były i zawsze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie baby są puszczalskie. Chyba że chore albo stare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to ich ostatnie podrygi. Potem tylko dodatkowe zmarchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja - pierwszy raz 36, później dwa lata spokoju i znów w 38 , zawsze złapałem na chęciach zdrady i sms-ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tata
Chcą udowodnić sobie i koleżankom że są nie wiadomo jak atrakcyjne a chłopaki to wykorzystują. Taka już psychika kobiet że od dziecka sobie coś udowadniają - ona ma chłopaka a ja nie to ja jej pokażę i tak dalej w tym stylu także ten gatunek tak ma. A my Panowie wykorzystujmy takie sytuacje i się nie zastanawiajmy tylko maszty w górę i heja. I obydwie strony zadowolone. One bo są nie wiadomo jak atrakcyjne a my ...to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek_lodz
Moja żona ma 35 i zaczeła sie stroić,ostro malować,wydaje więcej na kosmetyki niż kiedyś do tego te jej wieczorno-nocne wyjścia z koleżankami przy byle okazji.Jej dupa chyba też szaleje i zaczyna mnie to wkur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniek - to ją sprawdź. Będziesz wiedział na czym stoisz. Wyślij jakiegoś kumpla i może coś przyobserwuje. Naturalne byłoby żeby Ci czasami zaoferowała wspólne wyjście. Moja też tak wychodziła. Zwróć jeszcze uwagę czy komórkę trzyma cały czas przy sobie - jeżeli tak to coś może być na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek_lodz
Też tak robiła ? I co miała fagasa? Moja ma dwa telefony jeden zwykły i drugi smartfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się okazało że miała. Nawet znałem gościa także wyszedłem na frajera - ale spoko. Nieważne ile ma telefonów tylko czy trzyma je cały czas przy tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie ,że tak powiem :P. Jak jesteście p***y to was zdradzają . Gdybyś jeden z drugim był dla niej dobry i regularnie ją zaspokoił to nie byłoby problemu . Pewnie jest jakiś procent kobiet które są łajdaczkami ale to margines i takie puszczają się od wczesnej młodości . A jak wam przed 60 już nie staje to do lekarza szybciutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś koleżanko powiedziała. Ho ho. Ale takie podejście że jak mi mąż czegoś nie kupi to dam innemu też nie jest chyba ok. A poza tym skoro mąż jest pipa to dlaczego, kiedy zdrada wyjdzie na jaw, często kochanek kopie gwiazdę w zadek a gwiazda wraca do pipy. Aż tak się panienki nie szanujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego że raczej kolego nie koleżanko :P Jeśli jesteś p***a i kobieta ci się puszcza to jesteś p***a do kwadratu pozwalając jej wrócić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię takie rzeczowe dyskusje koleżanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×