Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 35 roku zycia najwiecej zdradzaja

Polecane posty

Gość gość
Nie chcę się logować bo chyba kopara by ci do piwnicy zjechała . Utwierdziłem się w przekonaniu że jednak p***a jesteś . Spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj koleżanko. Dobranoc żabciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra piękny kawalerze. Już uwierzyłem że nie jesteś koleżanką, chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee Zdradzają te które zawsze były puszczalskie. Trzeba było nie żenić się z puszczalskimi niuniami,ale wy panowie przecież lubicie gorące i doświadczone niunie (czyli te puszczalskie bo tylko takie są rozbuchane i zrobią wszystko co wy lubicie). Bierzecie poużywane niunie , co udzieliły gościny w kroczu licznym amatorom zabawy, a potem narzekacie że takie panie was zdradzają. A one muszą zdradzać bo takie są, takie puszczalskie, zawsze takie były i zawsze będą. 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo panuje w tej zasranej patriarchalnej kulturze mit, że kobieta musi mieć starszego od siebie w związku. A potem lament, bo faceci się szybciej starzeją, kuśka już nie bryka, stają się leniwi i zaniedbani. To taki szybko psujący się towar, dość przecież przypomnieć, że nawet krócej żyją niż kobiety. Trzeba sobie brać do związku młodszych od siebie, to będzie inaczej (chociaż tych 5-7 lat). Jest szansa, że długo oboje będą zgrani w seksie, bo wiadomo, ze kobietom apetyt na seks rośnie w okolicach 40tki (szczyt osiągając w 43 roku życia - odsyłam do badań Michaliny Wisłockiej na temat krzywej popędu seksualnego u kobiet i facetów), a u facetów powoli zaczyna się spadek już od 35. roku życia. Dlatego np. w łóżku dobrze się dogaduje 20 latka z 40latkiem, bo ona JESZCZE za dużo nie chce, a on JUŻ za dużo nie może. Co będzie z taką parą kiedy ona będzie miała 40, a on 60 lat ? Łatwo się domyślić dlaczego ona pójdzie szukać przygód gdzie indziej. Nie chodzi zresztą tylko o seks...generalnie o dogadanie się w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Jeżeli związki miedzy ludzkie mają opierać się tylko na seksie , to ja tym związkom współczuję.Ja proponuję tym ludziom ,którzy tak myślą , wrócić do buszu i na drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jedna mądra kobieta, zdradziła a tu afera, ale jak faceci zdradzają to dobrze? W wieku 40,50 lat podbudowujecie swoje ego to jest dobrze kręcą was młode dziewczyny. Super że zdradziła widocznie przestałeś się nią zajmować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×