Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem zaciekawiona i to mocno

3d chili kto stosowal?

Polecane posty

Gość jestem zaciekawiona i to mocno

Hej :) Jestem zaciekawiona dietą 3d chili. NIGDY jeszcze nie stosowałam żadnej diety, bo a) mam słabą wolę :P b) nie lubię się zbyt mocno ograniczać Nadwagi nie mam: po prostu moje cialo nie jest perfekcyjne. Dlatego chciałabym poznac opinie osób które ją stosowalu z/bez tabletkami (na które raczej się nie zdecyduje bo nie lubię chemii ;) ). I jak myślicie czy nada się ona dla takiej osoby jak ja? Czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zaciekawiona i to mocno
szkoda, że nikt nie stosował. Ale jesli znajdzie się ktoś kto zechce się podzielić opinią to bardzo o to proszę :) będę tu zaglądać raz dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie próbowałam tej diety. Obecnie (drugi dzień) jestem na Norweskiej :) Też miałam słabą wolę, ale teraz w sierpniu biorę ślub i walczę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zaciekawiona i to mocno
no ja mam słabą wolę w sensie jedzenia. Bo ćwiczę regularnie od lat i to lubię no ale samym ruszaniem dupki się nie schudnie ;). Norweska mi nie podpasowała patrząc na jadłospisy :P Ale trzymam kciuki by udało Ci się schudnąć :) I dalej czekam aż ktoś się podzieli opiniami o 3d chili bo jak na razie wszystkie recenzje na blogach są sponsorowane a takim to ja nie wierzę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie warto? ja na tej diecie schudłam 15 kg w 3 mce. to nie warto? Fakt, trzymałam się jadłospisu i ćwiczyłam 2-3 x tydz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×