Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spóźniająca się miesiączka

Polecane posty

Gość gość

witam. okres spóźnia mi się już dwa tygodnie, ciągle bolą mnie piersi i pobolewa mnie brzuch. Czuje się jakbym miała dostać miesiączkę, ale nadal nic. Około tydzien temu robiłam test, wyszedł negatywny. Zawsze seks był z prezerwatywą. Jednak zaczynam się niepokoić, bo dwa tygodnie to dość długo. Jak myślicie, powinnam iść do ginekologa czy czekać jeszcze na okres? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie jeszcze raz test. mi w czasie oczekiwanej miesiączki pokazał jedną kreskę, a dwa tygodnie później były już dwie krechy. a objawy miałam takie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś pójść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogło dojść do ciąży jeśli sex był z prezerwatywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy prezerwatywa była z ciuchlandu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, miesiączka ma prawo się przesunąć, w szczególności wtedy kiedy się stresujemy z powodu niechcianej ciąży. Ze mną również tak było, wiedząc, że do zapłodnienia nie mogło dojść cały czas się bałam a wszystkie objawy, które było związane właśnie z miesiączką wydawały mi się inne niż zwykle przez co uroiłam sobie, że coś w moim organizmie zaczyna się dziać. Poczekaj jeszcze trochę a jeżeli ta nadal nie przyjdzie, udaj się do lekarza. Głowa do góry, no stres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×