Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CUCKOLD

Polecane posty

Gość gość

co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka34
a ty co o tym myślisz, dlaczego się tym interesujesz ? ja ostatnio też się tym zainteresowałam, fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
interesuje sie bo to wspanialy temat,bardzo pociagajacy i niezwykle ekstycujacy.Od dawna o tym myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka34
Właściwie to mój mąż mnie tym zainteresował to był jego pomysł aby popatrzeć na mnie z innym mężczyzna. Jesteśmy na etapie poszukiwań kogoś konkretnego, ponieważ on mówi że nie odda mnie pierwszemu lepszemu, to musi być ktoś odpowiadający nam obojgu. A jak wygląda sprawa u ciebie, jesteś stroną damską czy męską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta,nadmienie ze strona dominujaca w zwiazku,lubie wladze w lozku i mam doskonalego parnera do tego typu zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty doskonała więc s********j w te doskonałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ewka34: Ja sam zaproponowalem mojej kochanej zonce aby sobie znalazla kochanka. Nie potrafie jej doprowadzic do orgazmu i juz. Spuszczam sie niestety za szybko. Bardzo bym chcial aby i jej bylo tak dobrze jak i mnie... Prosze nie robcie za mnie pedala bo nim nie jestem. Podnieca mnie mysl, ze inny facet doprowadzil by moja kochana do orgazmu. Czy sa tu pary, ktore taki uklad maja, ze maz pozwala a zonka sie zabawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chetny na Cuckold z fajna para małzenstwem ja normalny realny 37 lat w miare wysportowany lubiacy długie pieszczoty 18 cm z Małopolskiego i Slaskiego kocurek37@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×