Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry stomatolog WROCŁAW

Polecane posty

Gość gość
Mira007 a jakiego lekarza polecasz z tego Camea Instytut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znam Margo http://margo-stomatologia.pl/ Mieszczą się na Trawowej. Rzeczywiście to dobry gabinet, mi odpowiadają pod względem cen jak i lekarzy, różne mam doświadczenia z dentystami a tam jak do tej pory zawsze było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie się zaskoczyłam w gabinecie MaxDent przy Hallera gdzie pracownicy byli na bieżąco z nowinkami ze stomatologicznego świata technologii i sami na miejscu stosują nowoczesne rozwiązania. Bardzo mi zaimponowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim synkiem poradzili sobie lekarze w www.apexcentrum.pl. Fachowe, delikatne podejście do dziecka dało efekt poprawy. Zawsze bezstresowo i bezboleśnie. Kompetentni i empatyczni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Oleśnicy pod Wrocławiem znajduje się gabinet stomatologiczny www.mikrostoma.pl Miałam tam wstawiany implant zęba oraz przechodziłam zabiegi z medycyny estetycznej. Gabinet jest świetnie prowadzony i ma dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie we Wrocławiu, ale niedaleko - w Jaworze, super gabinet Lityńscy :) Cała rodzina się tam leczy, bardzo profesjonalna obsuga, mili ludzie i przystępmne ceny jak za takie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Jeżeli ktoś z was jest z okolic Dąbrowy Górniczej to z całą pewnością polecam ten zakład  stomatologiczny Dentatus .  Gabinet oferuję przystępne ceni i szeroki wybór zabiegów  z zakresu stomatologii i stomatologii estetycznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×