Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie ma czegoś takiego jak osoba aseksualna

Polecane posty

Gość gość

Nie ma! Taki termin wymyśliły sobie osoby, które są pasztetami i nikt ich nie chce! Tacy ludzie zasłaniają jakimś wymyślonym aseksualizmem swoje nieudacznictwo oraz fakt, że nikt nie chce mieć z takimi bazylami nic wspólnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że jest, idioto. Ja byłam, a teraz mam bardzo słaby popęd, ale jakiś mam. Poza tym mam koleżankę uznawaną za piękność, która nie miała nigd yfaceta a ma 23 lata i ona mówi, że nie czuje pociągu do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja logika jest jak ten wątek. Aseksualny. Całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem aseksualny, efekt uboczny po lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierć wieczna

ja jestem aseksualny efekt przegranej gry o życie i potępienie, do mojego snu weszło nieskonczone zło i zgaszono mój ogien pragnienia seksualnego, żadna kobieta juz nie jest w stanie mnie podniecic. Żądza seksualna jest czymś nadprzyrodzonym, niezależnym od poziomu hormonów we krwii itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek40lat

nieudacznictwo? jak ktoś nie ma kontaktów seksualnych to jest nieudacznik? jestem przykladem że nie, poprostu nie mam żadnych kontaktów seksualnych, bo baby to zwykłe materialiski z chorymi upodobaniami, jako najnormaliejszy człowiek nie mam szans na seks i miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek40lat
1 godzinę temu, tomasz1981 napisał:

Każdy ma popęd seksualny!

jedynie mówi sie że kobiety nie, a przynajmiej mówiło, dlaczego? bo kobieta zawsze znajdzie chetnego a po drugie mężczyzna nie powie na kobiete zboczucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×