Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Polinx

wizyta u dietetyka

Polecane posty

Gość Polinx

czy warto iść do dietetyka? Mam niedoczynność tarczycy i problem z zaparciami. Rok temu udało mi się zrzucić 11kg w 6 tyg jednak mocno się to odbiło na moim zdrowiu, skończyłam z anemią, po mimo picia 4-5l wody z odwodnieniem i ciągle chciało mi się spać i wymiotować. Na szczęście wszystko już w normie, uniknęłam efektu jojo. Co prawda wróciło mi 3-4kg, ale to bardziej przez głupotę i nadmierną radość, że jestem szczupła i piękna i mogę sobie pozwolić na łakocie. Dzisiaj ważę 63kg przy wzroście 166cm, nie jest to nadwaga, ale źle się czuję z tą wagą, chciałabym jeszcze stracić 6-10kg. Jednak nie umiem, no po prostu nie mogę. Ćwiczę, staram się uważać na to co jem, ale nic nie leci w dół, ani cm, ani kg. Nie jestem jakoś mega aktywna, bo na pracując wieczorami studiach nie mam na to czasu, ale staram się przynajmniej 3 razy w tyg i nie jeżdżę autobusami. Właściwie kg byłyby w mojej sytuacji bardziej miłym efektem ubocznym, bo problem zaparć strasznie nie dobija, staram się jeść dużo błonnika, ale gdzieś popełniam błędy. Myślę, że dietetyk ułożyłby mi jadłospis, który pomógłby mi uporać się z tym problemem. Rozważałam też zrobienie badań kału. Poza tym chciałabym uniknąć sytuacji, że moja tarczyca zacznie szwankować i roztyje się do 100kg. Myślicie, że w tej sytuacji warto udać się na taką wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×