Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tea_89

Prezent z okazji Dnia Mężczyzny (10 marca)

Polecane posty

Wiem, że męskie święta nie są tak popularne jak kobiece, ale mam zamiar zaskoczyć czymś swojego faceta z okazji Dnia Mężczyzny. Macie jakieś propozycje? Mój chłopak jest po logistyce, uczy się samodzielnie angielskiego, lubi gotować i zbiera na samochód. Coś mi chodzi po głowie, ale pomyślałam, że się was poradzę zanim wybiorę się na zakupy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jesteś brzydka wiec wystarczy jak mu kupisz flaszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie o dniu mężczyzny,a o urodziny męża mi chodzi. Chciałam mu kupic prezent z serii tych praktycznych, co sądzicie o tym? http://www.pfi24.com/ ostatnio spojrzałam na te które mąż ma w aucie i się przeraziłam , co sądzicie?- dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że mężowi, czy też chłopakowi ciężko jest znaleźć coś fajnego na prezent . W zależności czym się zajmuje, jaki są jego pasje, ważne jest by z tej strony dobrać mu prezent. Warto też zwrócić uwagę na to jaki zawód wykonuje, gdyż mogą to być w takim przypadku jakieś śmieszne gadżety. Ale zawsze dobrym, trafionym pomysłem jest zegarek, ja polecam Ci ze strony allinside. Jeżeli nie będziesz chciała zegarka to znajdziesz tam inne ciekawe pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×