Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jaja12

I co teraz?

Polecane posty

Gość jaja12

Od tygodnia byłam na diecie. Nie była ona drastyczna ani nic z tych rzeczy. Schudłam 2,5kg. Nie odczuwałam głodu, jedzenie mi smakowało więc nie wiem dlaczego wczoraj wieczorem po prostu weszłam do kuchni i bez chwili zastanowienia zżarłam 4 kajzerki grubo posmarowane masłem. Nie rozumiem- nie czułam takiej jakby tęsknoty za jedzeniem ani umysł nie mówił mi 'musisz to zjeść'. Złamałam dietę dla głupiej kajzerki.. co najlepsze dzień wcześniej była u mnie siostra i kupiła dwie paczki ciastek i chipsy i się nie skusiłam, a wręcz nie miałam na nie ochoty. Co gorsza dzisiaj rano wstałam i zjadłam to samo co wczoraj tylko do tego jeszcze pozostały sos z pieczeni i pół makreli.. nie wiem jak to zrobiłam. Już po drugiej bułce bolał mnie żołądek, a ja i tak opychałam się dalej. Chciałam to zwrócić, ale mi się nie udało. Weszłam na wagę i od wczoraj już mi wrócił 1kg. Czy moja dieta właśnie poszła na marne? Czy jest sens wracać do niej? Czy lepiej odczekać te 3 miesiące (jak jest zalecane w przypadku złamania diety) i zacząć od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×